خبر خوب برای طرفداران نینتندو؛ دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild ساخته می‌شود

کنفرانس خبری شرکت نینتندو به صورت دایرکت، شب گذشته در جریان رویداد E3 2019 پخش شد و توانست بسیاری از طرفداران این شرکت بزرگ و قدیمی را خوشحال کند. شاید بزرگترین خبری که نینتندو برای طرفداران داشت، تایید شدن ساخت دنباله‌ای برای بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild بود که شور و هیجان را برای آن‌ها به همراه داشت.

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از عناوین لانچ کنسول نینتندو سوییچ بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و آن قدر خوب و تحسین شده عمل کرد که در انتهای سال توانست لقب بهترین بازی سال را از آن خود کرده و به یکی از پرفروش ترین بازی‌های کنسول ترکیبی نینتندو تبدیل شود. شنیدن خبر ساخت دنباله‌ای برای بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild قطعا طرفداران و تمام بازی‌بازان را خوشحال و هیجان زده می‌کند، چرا که آن‌ها می‌دانند با نسخه‌ای دیگر از بازی، می‌توانند باز هم با محیط و تجهیزات جدید در دنیای هایرول (Hyrule) جست و جو کنند و ماجراهای بی شماری را خلق نمایند.

یک تریلر جدید نیز از دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر شده که به نظر می‌رسد نکات منفی یا Easter Egg های زیادی دارد. در ابتدای تریلر، یک موسیقی پخش می‌شود که شبیه موسیقی Twilight Princess است. در ادامه تریلر، شخصیت‌های قدیمی، نام آشنا و دوست داشتنی لینک (Link) و زلدا (Zelda) را مشاهده می‌کنیم که در غارهای زیر قلعه هایرول در حال قدم زدن هستند و پس از گذشت مدت کوتاهی، تهدید‌ها و نکات جالبی خودنمایی می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که دنباله بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild در چه تاریخی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. طرفداران قطعا امیدوار هستند که نینتندو تا انتهای سال ۲۰۲۰، بازی را منتشر کند اما این احتمال نیز وجود دارد که تاریخ انتشار بازی به اوایل سال ۲۰۲۱ موکول شود. جالب است بدانید که این تنها خبر منتشر شده در E3 درباره زلدا نبود. شرکت نینتندو نه تنها اعلام کرد که نسخه بازسازی شده بازی Link’s Awakening در ماه سپتامبر سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، بکله یک به‌روزرسان جدید نیز برای Cadence of Hyrule منتشر خواهد شد.

طبق پیش بینی‌ها و گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که نینتندو قصد عرضه یک نسخه جدید از کنسول نینتندو سوییچ را دارد که یک سری از مشکلات آن را به کلی رفع کرده و سخت افزار این کنسول محبوب را کمی ارتقا می‌دهد. از آن جایی که سخت افزار کنونی سوییچ آن چنان قدرتمند نیست، این کنسول قطعا می‌تواند با یک ارتقای سخت افزاری، طول عمر خود را نیز افزایش دهد و بازی‌های بزرگ مانند همین دنباله Legend of Zelda: Breath of the Wild را با کیفیت و جلوه‌های بصری بهتری اجرا نماید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار