بازی Mario Kart Tour روی گوشی‌های هوشمند غوغا کرده است

0
94

بازی Mario Kart Tour به تازگی برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده و کاملا مشخص است که خیلی زود در دل مردم جا باز کرده است. آمار این بازی محبوب نشان می‌دهد که Mario Kart Tour روی گوشی‌ها غوغا به پا کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بازی Mario Kart Tour به تازگی برای سیستم های عامل اندروید (Android) و آی او اس (iOS) منتشر شده و واضح است که خیلی زود به محبوبیت فوق‌العاده ای دست پیدا کرده است. نینتندو با بازی Mario Kart Tour سعی کرده تا تجربه عناوین Mario Kart برروی کنسول های خود را برای کاربران گوشی های هوشمند فراهم کند و با رایگان (Free to Play) اعلام کردن آن، راه را برای غوغای این بازی روی گوشی های هوشمند باز کرده است.

طبق اطلاعاتی که به دستمان رسیده، بازی موبایلی Mario Kart Tour در بیست و چهار ساعت پس از عرضه روی اندروید و آی او اس، حدود 20 میلیون بار دانلود شده است. این آمار ثابت می‌کند که Mario Kart Tour محبوب ترین و دانلود شده‌ترین بازی موبایلی شرکت نینتندو است و تنها در عرض 24 ساعت به این آمار دست پیدا کرده است. با این آمار، Mario Kart Tour تمام بازی های موبایلی نینتندو، یعنی Super Mario Run (آمار 7 میلیون دانلود) و Fire Emblem Heroes (آمار 1.8 میلیون دانلود) و Animal Crossing: Pocket Camp (آمار 1.7 میلیون دانلود) و Dr. Mario World (آمار 650 هزار دانلود) و Dragalia Lost (آمار 180 هزار دانلود) را پشت سر می‌گذارد و با اختلافی قابل توجه در صدر فهرست بازی های موبایلی نینتندو قرار می‌گیرد.

از آن جایی که بازی Mario Kart Tour دارای پرداخت های درون برنامه‌ای است، بازی ‌بازان می‌توانند با پرداخت پول در بازی برای نینتندو سود به همراه آورند. طبق اطلاعات اعلام شده، در زمان 24 ساعت پس از عرضه بازی، حدود 1 میلیون دلار در Mario Kart Tour خرج شده است که البته رقم رکورد شکن و شگفت انگیزی نیست چرا که بازی Fire Emblem Heroes با آمار 4.3 میلیون دلار بالاتر از آن قرار می‌گیرد. شما می‌توانید نمودار زیر را برای درک بهتر میزان فروش بازی های موبایلی نینتندو مشاهده کنید:

بازی Mario Kart Tour هم‌اکنون برای سیستم های عامل اندروید و آی او اس در دسترس قرار دارد. برای کسانی که دوست دارند با دوستان خود به تجربه این عنوان بپردازند، باید بگوییم که قرار است به زودی یک بخش چند نفره برای این عنوان عرضه شود.

نظر شما در مورد بازی Mario Kart Tour و استقبال فوق‌العاده مردم از این عنوان موبایلی چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از