بازی Mario Kart Tour با آمار بیش از 90 میلیون دانلود به پدیده‌ی موبایلی نینتندو تبدیل شده است

0
150

همه افراد دوست دارند بازی Mario Kart را حداقل برای یک بار تجربه نمایند اما حداقل در کشور ما، فضا برای کنسول‌های نینتندو باز نیست و شاید همه مردم نتوانند این بازی شگفت انگیز و دوست داشتنی را به راحتی تجربه نمایند. با این حال، با عرضه بازی Mario Kart Tour برای گوشی‌های‌ هوشمند، این مشکل به صورت کلی برطرف شده است و مردم با در دست داشتن یک گوشی هوشمند به تجربه ماریو کارت می‌پردازند.

بازی Mario Kart Tour که به تازگی برای سیستم‌های عامل اندروید و آی او اس (iOS) منتشر شده و به نظر می‌رسد که قلب‌ها را به تسخیر خود درآورده است. طبق آمار منتشر شده، بازی Mario Kart Tour که تنها یک هفته از عرضه‌اش روی گوشی‌های هوشمند می‌گذرد، به آمار دانلود بیش از 90 میلیون دانلود رسیده است. این بازی در عرض 24 ساعت پس از عرضه، به آمار 20 میلیون دانلود رسید و حالا خبر رسیده که در عرض یک هفته، آمار دانلود به بیش از 90 میلیون دانلود رسیده است.

اما آمار فوق‌العاده دانلود بازی Mario Kart Tour، این عنوان را در چه جایگاهی قرار می‌دهد؟ آمار بیش از 90 میلیون دانلود بازی Mario Kart Tour، تقریبا حدود 6 برابر یشتر از دومین بازی موبایلی محبوب شرکت نینتندو، یعنی Animal Crossing: Pocket Camp است که با آمار 14.3 میلیون دانلود در رده دوم قرار گرفته است. واقعیت این جا است که Mario Kart Tour خیلی سریع توانست به آماری شگفت انگیز دست پیدا کند که نشان می‌دهد مردم تا چه حد به بازی ماریو کارت و رقابت هیجان انگیز در آن علاقه دارند. برای درک بهتر، تصویر زیر را مشاهده نمایید:

بازی Mario Kart Tour یک عنوان رایگان یا Free to Play است اما یک سری پرداخت های درون برنامه ای در آن قرار گرفته که با Gold Pass با قیمت 4.99 در دسترس قرار گرفته است. طبق‌ آمار منتشر شده، میزان درآمد بازی Mario Kart Tour در هفته اول عرضه، 12.7 میلیون دلار بوده است که از این نظر در صدر فهرست قرار نگرفته و بازی‌های Super Mario Run و Fire Emblem Heroes با میزان درآمد 16.1 میلیون و 28.2 میلیون دلار، در رده‌های بالاتر قرار می‌گیرند.

بازی Mario Kart Tour هم‌اکنون برای سیستم های عامل اندروید و آی او اس در دسترس قرار دارد. برای کسانی که دوست دارند با دوستان خود به تجربه این عنوان بپردازند، باید بگوییم که قرار است به زودی یک بخش چند نفره برای این عنوان عرضه شود.

نظر شما در مورد محبوبیت فوق‌العاده بازی Mario Kart Tour چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از