تجربه شیرین ماریو کارت برروی گوشی‌های هوشمند با بازی Mario Kart Tour

0
9

سری بازی‌های ماریو کارت قطعا یکی از سرگرم کننده‌ترین بازی‌های تاریخ و البته بهترین بازی در سبک ریسینگ کارتینگ محسوب می‌شوند و محبوبیت فوق‌العاده ای در میان بازی‌بازان دارند. شاید بزرگترین مشکل این سری برای بازی‌بازان این باشد که تجربه ماریو کارت تنها برروی کنسول های نینتندو امکان پذیر است و دارندگان دیگر کنسول ها از تجربه این سری شاهکار محروم می‌مانند. با این حال، دیگر جای نگرانی وجود ندارد چرا که با بازی Mario Kart Tour، می‌توان تجربه شیرین ماریو کارت را به روی گوشی‌های هوشمند آورد.

به نظر می‌رسد که نینتندو از بازار موجودِ بازی های موبایل رضایت دارد و می‌خواهد عناوین و آی پی‌های بیشتری را برای خود در این بازار معرفی کند. پس از تجربه موفقِ آوردن آی پی ها و فرانچایزهای بسیار محبوبی مانند Pokemon و Mario به دنیای گوشی های هوشمند، حالا نینتندو قصد دارد تا یک بازی جدید و البته به شدت مورد انتظار دیگر را برای کاربران موبایل عرضه کند.

مدتی بود که از بازی Mario Kart Tour خبرهایی می‌شنیدیم اما هیچگاه نمی‌دانستیم که این بازی قرار است در چه تاریخی برای گوشی‌های هوشمند عرضه شود. Mario Kart Tour که سعی می‌کند تجربه شیرین سری بازی های ماریو کارت را برای کاربران موبایل فراهم کند، یک بازی جدید و مخصوص سیستم‌های آی او اس (iOS) و اندروید (Android) است. از آن جایی که نسخه‌های کنسولی سری بازی ماریو کارت در گذشته به شدت محبوب بوده و به خوبی فروخته، مشاهده عملکرد بازی Mario Kart Tour برروی گوشی های اندروید و آی او اس جذاب خواهد بود.

بازی Mario Kart Tour در تاریخ 25 ماه سپتامبر سال 2019 برای اندروید و آی او اس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Mario Kart Tour و عرضه آن برای گوشی‌ های هوشمند چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از