یک شخصیت قابل بازی جدید به Marvel’s Avengers اضافه شد

زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازی Marvel’s Avengers یکی از عناوین مورد انتظار پیش رو است که شما را در نقش قهرمانان نام آشنا و محبوب دنیای کامیک‌های مارول مانند Thor و کاپیتان آمریکا و آیرون من قرار می‌دهد. حال، خبر رسیده که یک شخصیت قابل بازی دیگر به Marvel’s Avengers اضافه شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

با این که به نظر نمی‌رسید استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix) شخصیت های قابل بازی جدیدی را به غیر از تیم اصلی انتقام جویان یا Avengers وارد بازی کنند، حالا شاهد معرفی یک شخصیت قابل بازی جدید هستیم که Ms.Marvel نامیده می‌شود و نام اصلی این شخصیت Kamala Khan است.

شخصیت Ms.Marvel که به تازگی به جمع شخصیت‌های قابل بازی Marvel’s Avengers اضافه شده، برای اولین بار در کتا‌ب های کامیک مارول در سال ۲۰۱۴ چشم به جهان گشود و در مقایسه با شخصیت‌های دیگر بازی، قدمت و تاریخچه کوتاه و خلاصه‌ای دارد. Ms. Marvel قابلیت‌های جالبی مانند کش آمدن دارد و می‌تواند گیم پلی بازی Marvel’s Avengers را بسیار عالی و متنوع سازد.

شما می‌توانید تصاویری از این شخصیت جدید در بازی Marvel’s Avengers مشاهده کنید.

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۱۵ ماه می سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر شود.

نظر شما در مورد شخصیت قابل بازی جدید در بازی Marvel’s Avengers چیست؟

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار