در بازی Marvel’s Avengers هر قهرمان، ابزار خاص خود را دارد

0
121

Marvel’s Avengers بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی های پیش رو است و همچنین می‌تواند به یکی از بهترین بازی های ماجرایی و ابرقهرمانی تبدیل شود. تا کنون نمایش های مختلفی را از Marvel’s Avengers مشاهده کرده‌ایم و اطلاعات گوناگونی را از طرف سازندگان این عنوان شنیده‌ایم و با توجه به این اطلاعات، به نظر می‌رسد با یک بازی بزرگ و حساب شده طرف هستیم.

سازندگان بازی Marvel’s Avengers در گذشته تاکید کرده بودند که این عنوان پر از عناصر لوت کردن خواهد بود. به این صورت که با کامل کردن مراحل یا جست و جو در جهان آزادِ بازی، می‌توان یک سری ابزار و اسلحه گوناگون را به دست آورد و برای شخصیت‌های مشهور و محبوب انتقام جویان یا همان اونجرز، استفاده کرد. با این حال، سازندگان هیچگاه به صورت دقیق در مورد سیستم لوت کردن بازی Marvel’s Avengers صحبت نکرده‌اند و نمایشی را از آن شاهد نبوده‌ایم.

به تازگی تهیه کننده ارشد استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، خانم رز هانت (Rose Hunt) در مصاحبه جدید خود در مورد سیستم لوتینگ بازی Marvel’s Avengers و همچنین چگونگی استفاده آن ها برای شخصیت‌ها توضیحاتی را ارایه داده است. طبق صحبت‌های سازندگان، بازی‌بازان در نقش هر یک از شخصیت‌های اونجرز، می‌توانند مراحل را کامل کنند یا در جهان آزاد بازی جست و جو نمایند اما ممکن است ابزاری را لوت کنند که اصلا به درد آن شخصیت تحت کنترل نخورد و یک شخصیت دیگر بتواند از آن استفاده نماید. سازندگان این گونه توضیح می‌دهند:

اگر در یک مرحله در نقش Black Widow بازی کنید، فرصت‌هایی نصیبتان می‌شود که برای هر کدام از شخصیت‌های قابل بازی دیگرتان، ابزار و وسایل پیدا کنید. این ابزار و وسایل، برای هر شخصیت و قهرمان، منحصر به فرد است بنابراین زمانی که به عنوان Tony این وسایل را پیدا می‌کنید، باید همین کار را با Black Widow یا Hulk نیز انجام دهید.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ 15 ماه می سال 2020 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها