مایکروسافت قصد معرفی باز‌ی‌های بیشتری تا انتهای 2019 دارد

شرکت مایکروسافت با خرید استودیوهای بازی سازی ثابت کرد که برنامه های بسیاری برای آینده دارد و می‌خواهد نسل آینده را برای ایکس‌باکس بعدی، به یک نسل ماندگار و فراموش نشدنی تبدیل کند. به تازگی مایکروسافت از مسیر آینده و برنامه های خود صحبت کرده است و حالا می‌دانیم که این شرکت تا انتهای سال 2019 قصد معرفی بازی های بیشتری را دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

در هفته‌های گذشته، شرکت مایکروسافت با برگذاری مراسم یا رویداد XO19، بازی های جدیدی را برای کنسول ایکس‌باکس وان معرفی کرد و نمایش های جدید و جذابی را شاهد بودیم. با این که صحبتی از کنسول نسلی بعدی مایکروسافت، یعنی ایکس‌باکس اسکارلت نشد اما می‌دانیم که بازی های متعددی از هم‌اکنون برای این کنسول در حال ساخته شدن هستند و استودیوهای تازه به خدمت درآمده مایکروسافت، هر کدام حداقل در حال ساختن یک یا دو بازی هستند. پس از این که آقای فیل اسپنسر (Phill Spencer)، رئیس کل مجموعه ایکس‌باکس در روز های گذشته توضیح داد که کار آن‌ها با خرید استودیوهای جدید تمام نشده و هنوز برنامه هایی برای خریدن توسعه دهندگانی خلاق دارند، حالا آقای مت بوتی (Matt Booty)، رئیس استودیوهای بازیسازی ایکس باکس، در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده که احتمالا تا پایان سال جاری میلادی، بازی‌های بیشتری معرفی می‌شوند.

آقای مت بوتی ابتدا در مورد برنامه های آینده و داشته های ایکس‌باکس صحبت کرد. او توضیح داد که اولین اولویت برای آن ها در حال حاضر، کنسول ایکس‌باکس اسکارلت است و آن‌ها امید بسیاری به آن دارند. همچنین گفت که سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) نیز به عنوان یکی از برگ‌های برنده مایکروسافت در اختیار طرفداران و بازی‌بازان است. علاوه بر این‌ها، به پروژه xCloud نیز اشاره می‌شود که به تازگی لانچ شده و کم کم پیشرفت می‌کند. اما بخش مهم صحبت‌های مت بوتی به بازی های انحصاریِ استودیوهای تحت نظر مایکروسافت مربوط می‌شود. او توضیح می‌دهد که بازی های معرفی نشده بسیاری از طرف استودیوهای مایکروسافت وجود دارند که حتی با شرکت ناشر در مورد آن‌ها صحبتی نیز نشده است! مت بوتی در انتها می‌گوید که تا انتهای سال 2019 میلادی، منتظر اخبار بیشتری باشید.

شرکت مایکروسافت هم‌اکنون استودیوهای بازی‌سازی متعددی را تحت نظر خود دارد که می‌توان به نام های مطرح و مشهوری مانند اینداستریز 343 (سازنده Halo Infinite)، کوالیشن (سازنده Gears of War)، ترن 10 (سازنده Forza Motorsport)، نینجا تئوری، Rare، آبسیدین و The Initiative و… است که هر کدام از آن‌ها در حال کار برروی پروژه ای هستند و قطعا روی کاغذ، یک آغاز خوب را برای مایکروسافت و کنسول نسلی بعدی این شرکت فراهم خواهند کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

با صحبت‌های رئیس استودیوهای بازیسازی ایکس باکس، تمام نظر ها به رویداد یا مراسم The Game Awards 2019 منعطف می‌شود. تا انتهای سال 2019 میلادی تنها حدود یک ماه زمان باقی مانده و اگر قرار باشد اخباری منتشر شود یا بازی جدیدی معرفی گردد، باید در TGA 2019 منتظر رخ دادن چنین اتفاقی باشیم. مراسم The Game Awards 2019 است که اواخر آذر ماه برگزار می‌شود و علاوه بر اعلام بهترین بازی های سال، عناوین و نمایش های جدیدی نیز در آن معرفی و پخش خواهد شد.

نظر شما در مورد برنامه های آینده شرکت مایکروسافت و ایس‌باکس چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها