منتظر برنامه‌ها و غافلگیری‌های بیشتر از مایکروسافت در مراسم X019 باشید

0
125

اگر فکر کردید که برنامه‌ها و غافلگیر‌های مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس با رویداد های E3 و گیمزکام (Gamescom) به پایان می‌رسد، سخت در اشتباه هستید. مایکروسافت برنامه‌های بسیاری در مراسم X019 دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس همیشه در چند سال گذشته در رویداد مختلف به صورت فعال حاضر بوده‌اند و همیشه محتوایی هیجان انگیز و خوب را برای معرفی کردن به طرفداران به همراه داشته‌اند. این محتوا، همیشه به صورت انحصاری برای کاربران ایکس‌باکس و ویندوز نبوده و بسیاری از آن‌ها توسط شرکت‌ها و استودیوهای ترد پارتی تهیه شده بود اما این دلیل نمی‌شود که برنامه‌ها و کنفرانس های ایکس باکس در مراسم‌ها و رویداد های مختلف، هیجان انگیز نباشد.

در حالی که روزهای نمایشگاه گیمزکام 2019 را سپری می‌کنیم، مایکروسافت به فکر مراسم و برنامه‌های بعدی خود است! اگر یادتان باشد، مایکروسافت در سال گذشته یک برنامه و مراسم با نام X018 را در شهر نیو مکزیکو برگزار کرد و غافلگیری‌های خوبی را برای بازی‌بازان و طرفداران به همراه داشت. حال، به تازگی خبر رسیده که X019 به زودی در شهر لندن برگزار خواهد شد و برنامه‌های مایکروسافت در آن جا هم بازی‌بازان را غافلگیر خواهد کرد.

آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، رئیس بخش بازاریابی بازی‌های ایکس باکس، به تازگی طی یک مصاحبه اعلام کرده مایکروسافت برنامه های زیادی برای X019 دارد. شاید از خود بپرسید که تیم ایکس‌باکس در مراسم X019 چه چیزهایی برای ارایه دارد. آقای آرون گرینبرگ در پاسخ به این سوال توضیح داده که بازی‌های جدیدی در X019 معرفی می‌شوند و غافلگیری‌های بسیاری در آن مراسم وجود دارد که طرفداران را به وجد خواهد آورد. البته آرون گرینبرگ اعلام می‌کند که تمام برنامه‌های آن‌ها، مانند کنفرانس ها و مراسم‌های قبلی، به صورت کامل، انحصاری نخواهد بود و از همکارهای ترد پارتی نیز دعوت به عمل آمده است. بنابراین، می‌توانیم با خوشحالی منتظر مراسم X019 باشیم و برنامه‌ها و غافلگیری های مایکروسافت و تیم ایکس باکس را مشاهده کنیم.

در مراسم X018 که در سال گذشته برگزار شد، طرفداران توانستند خبرهای خوبی را از مایکروسافت بشنوند و حالا انتظار داریم تا در X019 همه چیز خیلی بهتر باشد. شنیدن خبر از بازی‌های در دست ساخت استودیو‌های تازه خریداری شده توسط مایکروسافت، می‌تواند بهترین چیزی باشد که طرفداران می‌خواهند و امیدواریم این اتفاق در X019 رخ دهد.

نظر شما در مورد مراسم X019 و برنامه‌های مایکروسافت در آن چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از