پوشش زنده خبری کنفرانس شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2019

0
434

باز هم به زمان برگزاری رویداد هیجان انگیز E3 رسیدیم. رویداد E3 مکانی برای شور و هیجان دوست داران حوزه سرگرمی، مخصوصا مدیوم بازی‌های ویدیویی است. با کالاسودا همراه باشید و پوشش زنده کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت را به صورت متنی، تصویری و ویدیویی دنبال نمایید.

کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 2019 می‌تواند بستر اتفاقات هیجان انگیز و فوق‌العاده‌ای باشد. پیش از این صحبت کردیم که مایکروسافت در نبود شرکت سونی در E3 امسال، می‌تواند صحنه نمایش را خیلی قدرتمندتر از قبل، در دست بگیرد  و در عرض یک شب، تمام نگاه ها را به سمت خود بازگرداند.

اگر بخواهیم خوشبینانه‌ ترین و بهترین سناریو و حالت کنفرانس خبری مایکروسافت در E3 2019 را در نظر بگیریم، باید اینگونه تصور کنیم: فیل اسپنسر (Phill Spencer) به روی صحنه می‌آید و در میان هیجان و تشویق حضار، از کنسول نسل آینده مایکروسافت می‌گوید، مشخصات سخت افزاری و همچنین قابلیت‌ها و ویژگی‌های هیجان انگیز ایکس‌باکس بعدی اعلام می‌شود، تریلر‌ها و نمایش‌های عناوین انحصاری جدید مایکروسافت، یکی پس از دیگری به حضار (بهتر است بگوییم به دنیا) نشان داده می‌شود؛ بازی‌هایی که به شکل کاملا انحصاری برای کنسول نسل آینده ایکس‌باکس در دسترس قرار می‌گیرند و همه را به وجد می‌آورند. علاوه بر این، از دستاوردهای سرویس ابری و هوش مصنوعی گفته می‌شود و در انتها نیز اعلام می‌شود که روند خرید استودیوهای فرست پارتی قطع نشده و مایکروسافت همچنان قصد دارد تا استودیوی X و Y را خریداری کند (یا خریداری کرده است). چنین نمایشی می‌تواند در یک شب، امیدهای بی شماری را به مایکروسافت و ایکس‌باکس، زنده کند.

امیدواریم کنفرانس شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2019، پر از اتفاقات هیجان انگیز برای بازی‌بازان و البته طرفداران این شرکت باشد. شما عزیزان می‌توانید این کنفرانس را که در ساعت 12:30 دقیقه بامداد آغاز می‌شود، به صورت زنده (ویدیویی، متنی و تصویری) در زیر دنبال نمایید.


دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از