بازی رومیزی Minecraft به زودی منتشر می‌شود

0
206

بازی Minecraft در سطح جهان آن قدر پر طرفدار و محبوب است که انتشار خبر و اطلاعاتی از آن می‌تواند تمام مردم را هیجان زده کند. به تازگی اعلام شده که یک بازی رومیزی از Minecraft در دست توسعه قرار دارد و حالا افراد می‌توانند پس از اتمام بازی ویدیویی، خیلی راحت به سراغ بازی رومیزی بروند.

شرکت Ravensburger به تازگی اعلام کرده که Minecraft: Builders & Biomes که یک بازی تخته‌ای یا رومیزی است، قرار است به زودی منتشر شود. در بازی Minecraft: Builders & Biomes از عناصر محبوب و مشهور بازی ویدیویی Minecraft استفاده می‌شود و بازی‌بازان با جست و جوی دنیایی مانند دنیای درون بازی ویدیویی، به جمع آوری متریال و مواد معدنی می‌پردازند و با آن‌ها خانه‌های خود را شکل می‌دهند. در انتها نیز کسی که بیشترین امتیاز گشت و گذار و البته ساخت و ساز را دریافت کند، برنده بازی خواهد بود.

قطعا تجربه بازی رومیزی Minecraft: Builders & Biomes جالب توجه خواهد بود اما سوال اصلی این جا است که چرا طرفداران بازی ویدیویی Minecraft باید بخواهند از دنیای بازی خارج شده و دقیقا همان کارها را با یک بازی رومیزی انجام دهند. شاید دلیل اصلی آن، سرگرم شدن در عین نزدیکی با دوستان است.

شما می‌توانید تصویری از بازی رومیزی Minecraft: Builders & Biomes را در زیر مشاهده نمایید:

بازی Minecraft: Builders & Biomes در ماه نوامبر سال جاری منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی رومیزی Minecraft: Builders & Biomes چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از