• کالاسودا
  • >
  • بازی ها
  • >
  • سازندگان بازی Mortal Kombat 11 قفل نرخ فریم نسخه‌ رایانه‌های شخصی را حذف می‌کنند

سازندگان بازی Mortal Kombat 11 قفل نرخ فریم نسخه‌ رایانه‌های شخصی را حذف می‌کنند

سازندگان بازی Mortal Kombat 11 قفل نرخ فریم نسخه‌ رایانه‌های شخصی را حذف می‌کنند

سازندگان بازی Mortal Kombat 11 یعنی استودیوی NetherRealm به‌روزرسان‌ها و پچ‌های متعددی را برای رفع مشکلات این عنوان مبارزه‌ای پر طرفدار عرضه کرده‌اند. مدت زمان زیادی از عرضه جدید‌ترین نسخه از سری Mortal Kombat نمی‌گذرد اما بازی‌بازان و طرفداران، نسبت به نکات ریز حساس هستند و پشتیبانی سریع سازندگان را طلب می‌کنند.

پس از عرضه بازی Mortal Kombat 11، کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی نسبت به نرخ فریم این عنوان، گله‌هایی داشتند. در حالی که این عنوان محبوب در حالت معمولی گیم‌پلی، با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه اجرا می‌شود (غیر از این هم انتظار نمی‌رود)، برخی از بخش‌ها و صحنه‌های بازی، روی نرخ فریم ۳۰ بر ثانیه قفل هستند و دست کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی را بسته‌اند. به عنوان مثال، زمانی که در منوهای بازی حضور دارید یا در حال تماشای صحنه‌های سینمایی فوق‌العاده (مانند حرکات فیتالیتی و بروتالیتی) هستید، نرخ فریم به اجبار روی ۳۰ بر ثانیه قرار می‌گیرد اما به نظر می‌رسد که این مورد، شکایت بازی‌بازان این پلتفرم را به همراه داشته است. حال، استودیوی NeterRealm به درخواست طرفداران پاسخ داده و اعلام کرده که در حال کار برروی این موضوع است.

در متن و جزئیات به‌روزرسانی جدید بازی Mortal Kombat 11 که هنوز عرضه نشده، سازندگان علاوه بر اشاره به موارد دیگر و رفع مشکلات ریز، حذف کردن قفل نرخ فریم را نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دستور کار قرار داده‌اند. در ابتدا تصور می‌شد که این برداشتن قفل فریم، برای تمامی پلتفرم‌ها است اما زمانی که در جزئیات به‌روزسان، صحبت از کارت‌های گرافیک شرکت انویدیا (Nvidia) و ویژگی‌های منحصر به فرد این پردازنده‌های گرافیکی شد، همه ذهن‌ها به سمت نسخه‌ رایانه‌های شخصی متمرکز شد. استودیوی NetherRealm در متن جزئیات به‌روزرسان جدید (Patch Note) به طور خاص اشاره کرده‌اند که درخواست کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی به گوششان رسیده و آن‌ها قصد دارند تا با برداشتن محدودیت نرخ فریم، در صحنه‌ها و بخش‌های خاص نیز اجازه اجرای ۶۰ فریم بر ثانیه را به بازی‌بازان بدهند.

با این حال، پیش از عرضه به‌روزرسانی جدید بازی Mortal Kombat 11، بازی‌بازان می‌توانند کمی هم با آخرین به‌روزرسان منتشر شده برای این عنوان آشنا شوند. شما می‌توانید در زیر، مهمترین موارد به‌روزرسان جدید بازی Mortal Kombat 11 را مطالعه نمایید:

  • رفع شدن ایرادی که باعث می‌شد بازی در نبرد‌های گروهی کرش کند
  • رفع مشکل کارت‌های گرافیک انویدیا و برنامه Nvidia Ansel (برنامه‌ای برای ضبط مستقیم گیم‌پلی)
  • رفع مشکلات مربوط به رابط کاربری (UI)
  • رفع مشکل محتویات الحاقی از پیش خریداری شده
  • رفع مشکلات TAA و رفع مشکلات ماوس و کیبرد در بازی

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. به‌روزرسانی جدید این عنوان به زودی عرضه می‌شود و محدودیت نرخ فریم را برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی حذف خواهد کرد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار