آشنایی با اپلیکیشن MyScript Calculator 2 برای سیستم عامل IOS

0
358
MyScript Calculator 2

MyScript Calculator 2کالاسودا-  اپلیکیشنMyScript Calculator 2  یک نرم افزار فوق کاربردی برای سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون است . این روز ها که ماشین حساب گوشی های آیفون دارای مشکلاتی هست این اپلیکیشن جالب با رابط کاربری ساده می تواند جایگزین مناسبی برای ماشین حساب گوشی های آیفون  باشد . اپلیکیشنMyScript Calculator 2  در استور رسمی اپل مدتی است  با حجمی در حدود ۱۵ مگابایت با قیمت ۲٫۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می گیرد .این اپلیکیشن در محیط کاربری ساده امکانات قابل توجهی با خود دارد…با ما همراه باشید ..
لینک دانلود نرم افزار MyScript Calculator 2  برای سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون
 
از زمان عرضه IOS11  ماشین حساب گوشی های آیفون با مشکلاتی رو به رو شدند و کاربران به سمت نرم افزار هایی با کارایی مناسب روی آوردند . نرم افزار  MyScript Calculator 2 یکی از جذاب ترین اپ های موجود در اپ استور است . این اپلیکیشن در دو سری عرضه شده است . در اولین نسخه این اپلیکیشن به نام MyScript Calculator نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد ، از تشخیص ضرب و جمع‌های ساده که بگذریم با این اپلیکیشن می‌توانید لگاریتم، توابع مثلثاتی و بسیاری دیگری را با MyScript Calculator بنوسید و پاسخ معادله را تحویل بگیرید.
نکته جالب توجه دومین نسخه این اپلیکیشن است که مربوط به قابلیت تشخیص دست خط در MyScript Calculator 2 است ، انواع قابلیت‌های نوشتن مانند استفاده از یک قلم این نرم افزار یک عجوبه  ساخته است؛ این قابلیت ها در کنار قابلیت های متعدد این نرم افزار بسیار کاربردی به نظر می رسد .

برخی از ویژگی های دیگر این نرم افزار عبارت است از امکان خط زدن روی نوشته خود ،داشتن تاریخچه محاسبات و امکان کپی کردن نتایج به دست آمده در کنار مجموعه کاملی از قوانین ریاضی یک اپلیکیشن بسیار ساده را برای افرادی که علاقه به محاسبات بر روی کاغذ دارند فراهم کرده است .

 
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از