NBCUniersal هم قدم به جنگ میان استریم ها گذاشت

NBCUniersal هم قدم به جنگ میان استریم ها گذاشت

یونیورسال این امروز از طریق بلومبرگ اعلام کرد که قصد راه اندازی سرویس ویدئویی استریم خود را در سال 2020 دارد و این کار را در رقابت با شرکت هایی مانند اپل، دیسنی، hulu، آمازون، نتفلیکس و … برنامه ریزی کرده است.

این سرویس رایگان است یا پولی؟

این سرویس به صورت رایگان اما تبلیغ دار برای مشترکین NBCUniversal عرضه می شود و یک نسخه رایگان محدود نیز برای افرادی که تمایلی به پرداخت اشتراک ماهانه ندارند، در دسترس خواهد بود. دیسنی نیز پیش از این سرویس استریم خود را رونمایی کرده بود که اواخر امسال به بهره برداری می رسد.

NBCUniversal متعلق به استودیوهای فیلم جهانی است و درصدد است تا استریم ویدئویی جدید خود را در زمینه فیلم و سریال های بزرگ عرضه کند. برخی از سرویس های این شبکه که اکنون روی اپلیکیشن وجود دارد نیز به صورت اختصاصی برای استریم عرضه خواهد کرد. در عین حال این شرکت بیان کرد است که می خواهد حقوق مربوط به برخی از عناوینش را برای خدمات جدید حفظ کند: “در کنار استودیوی فیلمسازی، شرکت یونیورسال قصد دارد که پارک های موضوعی و کانالهای کابلی مانند MSNBC، CNBC و USA را از آن خود کند. ما انتظار داریم که سرویس هایی را نیز برای دستگاه های تلفن همراه از طریق اپلیکیشن هایی برای کاربران اندروید و ios ارائه کنیم.”

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “یونیورسال دارای مالکیت معنوی ارزشمند و استعدادهای درخشانی در سراسر دنیاست که هم جلو و هم پشت دوربین خلاقیت خود را ارائه می کنند. بسیاری از برنامه های محبوب و پرتماشاگر از طریق سرویس یونیورسال ارائه شده اند. سرویس جدید ما در تلاش برای تقویت این نقاط قوت با محتوای غنی و متخصصان شرکت است.”رقبای  NBCUniersal چه خدماتی را ارائه کردند؟

رقبای  NBCUniersal چه خدماتی را ارائه کردند؟

همانطور که در بالا بیان شد دیسنی پلاس در حال آماده سازی برای ورود به بازار تحت سلطه نتفلیکس و آمازون پرایم ویدئو است. این دو سرویس به ترتیب با 130 و 100 میلیون مشترک، بخش عمده ای را صنعت اشتراک ویدئو را تشکیل می دهند. دیسنی در مقایسه با این دو پلتفرم مزیتی در ارائه خدماتی دارد که دارای حق امتیاز خود هستند. دیسنی علاوه بر راه اندازی سرویس استریم خود، قصد دارد که سهام اکثریت را در Hulu  بگیرد و به سهامدار اصلی این سرویس استریم تبدیل شود. دیزنی زمان دقیق رونمایی از این سرویس رافعلا به طور رسمی بیان نکرده است و تنها می دانیم که این سرویس در سال 2019 رونمایی خواهد شد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها