خبری از لوت‌باکس در بازی Need For Speed Heat نخواهد بود

0
۵

بازی Need For Speed Heat که نسخه ای جدید در سری Need For Speed محسوب می‌شود، به تازگی معرفی شده و با تریلر معرفی خود، نظر بسیاری از بازی بازان را به خود جلب کرده است. از آن جایی که این بازی توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) تولید می‌شود و انتشار می‌یابد، بسیاری از مردم در مورد لوت باکس ها یا مکانیزم‌هایی به این شکل در بازی Need For Speed Heat شک و شبهه دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بازی Need For Speed Heat با تریلر رونمایی خود، حداقل توانست نظر طرفداران قدیمی این سری را به خود جلب کند. درست است که هنوز قضاوت در مورد خوب یا بد بودن این نسخه جدید از بازی Need For Speed Heat زود است اما حداقل می‌دانیم که با یک بازی ریسینگ هیجان انگیز و با تعقیب و گریزهای پلیس طرف هستیم. البته بد نیست اشاره کنیم که اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری از بازی Need For Speed Heat کسب کنید یا نمایش‌های بیشتری را از آن مشاهده نمایید، باید تا آغاز نمایشگاه گیمزکام سال 2019 منتظر بمانید.

همان طور که گفته شد، تولید شدن این بازی توسط شرکت الکترونیک آرتس، این سوال را برای همه به وجود آورده که آیا Need For Speed Heat دارای لوت باکس‌ها یا مواردی این گونه است یا خیر. الکترونیک آرتس به خاطر سابقه بد خود در موردی مانند لوت باکس‌ها در بازی‌هایش، همه را نسبت به خود بد بین کرده و حالا این بد بینی برای بازی Need For Speed Heat نیز پیش آمده است. خوشبختانه به تازگی خبر رسیده که در این بازی ریسینگ، خبری از لوت باکس‌ها یا مکانیزم‌های غافلگیر کننده نخواهد بود.

سازندگان و توسعه دهندگان بازی Need For Speed Heat در صفحه Reddit بازی در مورد این عنوان توضیحاتی را ارایه داده‌اند. زمانی که بازی‌بازان از لوت باکس‌ها و کارت های سرعتی موجود در نسخه قبلی، یعنی Need For Speed Payback انتقاد کردند و در واقع این مکانیک بازی قبلی را به سخره گرفتند، یکی از سازندگان بازی Need For Speed Heat تایید که این عنوان هیچ لوت باکسی ندارد. اما قضیه زمانی جالب شد که یکی از کاربران پرسید که آیا در بازی «مکانیک‌های غافلگیر کننده» نیز وجود خواهد داشت یا خیر که سازنده بازی در پاسخ به این کاربر نیز جواب منفی داد. حتما می‌دانید که مدتی پیش معاون قانونی و امور دولتی شرکت بزرگ الکترونیک آرتس، آقای Kerry Hopkins، طی صحبت‌های خود در کمیته دیجیتال، فرهنگ، رسانه و ورزشِ منطقه بریتانیا (UK)، باز هم لوت باکس‌ها را بر سر زبان‌ها انداخته‌ و آن‌ها را مکانیک‌های غافلگیر کننده و مواردی کاملا قانونی خوانده‌ است. طبق نظر معاون قانونی شرکت الکترونیک آرتس، لوت باکس ها چیزهای بدی نیستند و باعث گسترش و رواج قمار و شرط بندی نمی‌شوند بلکه آن‌ها به مانند Hatchimals و Kinder Eggs (آیتم‌های شانسی یا به اصطلاح، تخم مرغ شانسی) در دنیای بازی‌های ویدیویی هستند! حال، کاربران در Reddit همین موضوع را به سخره گرفته اند که خوشبختانه در Need For Speed Heat چنین مکانیک‌های قرار نمی‌گیرند.

بازی Need for Speed Heat در تاریخ ۸ ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته قابل ذکر است که این بازی برای مشترکین سرویس Origin Access در تاریخ ۵ ماه نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما در مورد بازی Need For Speed Heat و عدم وجود لوت باکس‌ها در آن چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از