بازی Need for Speed Heat رسما با یک تریلر معرفی شد

0
0

چند روز پیش اعلام کردیم که روز شمار برای معرفی نسخه جدید Need for Speed آغاز شده است. با آغاز شدن این روز شمار، دریافتیم که سرانجام زمان آشنا شدن با نسخه جدید سری Need for Speed فرا رسیده است. حال، روز شمار به اتمام رسیده و نسخه جدید سری، با نام Need for Speed Heat معرفی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به تازگی نسخه جدید سری Need for Speed را با نام Need for Speed Heat معرفی کرده است و به مناسبت همین معرفی، یک تریلر از بازی نیز منتشر شده است. به نظر می‌رسد که در بازی Need for Speed Heat با مسابقات خیابانی در شب و با تعقیب و گریز همراه است و می‌تواند تا حد مطلوبی طرفداران و بازی‌بازان را راضی نماید. با این حال، باید تا زمان انتشار بازی Need for Speed Heat منتظر بمانیم. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی Need for Speed Heat را در زیر تماشا کنید:

هنوز اطلاعات دقیقی از بازی Need for Speed Heat نداریم اما می‌دانیم که داستان بازی قرار است پیرامون مسابقه دهنده‌هایی باشد که از دست پلیس فراری هستند و هر کدام انگیزه‌هایی برای مسابقه دارند. بازی Need for Speed Heat در تاریخ 8 ماه نوامبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته قابل ذکر است که این بازی برای مشترکین سرویس Origin Access در تاریخ 5 ماه نوامبر در دسترس قرار می‌گیرد.

نظر شما در مورد تریلر معرفی بازی Need For Speed Heat چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از