به‌روزرسانی جدید بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

به‌روزرسانی جدید بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

بازی Apex Legends یکی از محبوب ترین عناوین چند نفره و البته یکی از بزرگترین پدیده‌های سال ۲۰۱۹ میلادی در دنیای بازی‌های ویدیویی است. طبق اعلام سازندگان، این عنوان پر طرفدار به‌رزورسانی جدیدی را دریافت کرده که تغییرات جالبی را درون این عنوان ایجاد می‌کند.

به‌ تازگی جدیدترین به‌روزرسانی بازی Apex Legends منتشر شده و طرفداران این بازی می‌توانند این به‌روزرسانی یا آپدیت را روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی دریافت کنند. با این که با آپدیت جدید بازی Apex Legends محتوای خاصی به بازی اضافه نمی‌شود و چیز جدیدی برای بازی‌بازان در دسترس قرار نمی‌گیرد، اما تغییرات جالبی را شاهد خواهیم بود و باگ‌ها و مشکلاتی رفع می‌شوند که می‌توانند طرفداران را خوشحال نمایند.

این به‌روزرسانی، مشکلاتی را در بخش صدای بازی رفع می‌کند و همچنین بازی‌بازان را از باگ‌های سیستم ثبت نام بازی، نجات می‌دهد. همچنین بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌توانند خوشحال باشند چرا که قرار است با نصب این آپدیت، مشکلات و کرش‌های ناگهانی این نسخه برطرف شود و تجربه‌ای بهتر و بهبود یافته‌تر در اختیار آن‌ها قرار بگیرد. بسیاری از بازی‌بازان امیدوار بودند تا با عرضه به‌روزرسانی جدید، محتوای جدیدی را دریافت نمایند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده و به نظر می‌رسد که طرفداران باید در ماه آینده منتظر محتوای گیم‌پلی باشند. شما می‌توانید در ادامه با جزئیات این به‌روزرسان آشنایی پیدا کنید.

رفع مشکلات صدا

یکی از بهبودهای به‌روزرسان جدید، مخصوص مشکلات صدا در بازی Apex Legends است. از همان زمانی که این عنوان عرضه شد، بسیاری از بازی‌بازان از مشکلات بخش صدا و صوت این عنوان گله داشتند و معتقد بودند که صداها در برخی از مواقع به طور کامل محو می‌شوند و حتی برای مدتی هیچ صدایی شنیده نمی‌شود. سازندگان عنوان کرده‌اند که با تغییرات صورت گرفته در کدهای بازی، توانسته‌اند تا این مشکلات را رفع نمایند و البته باز هم قول رفع کامل این مشکلات را نداده و تنها به کمتر شدن مشکلات اشاره کرده‌اند. علاوه بر این، ولوم های مختلف صدا با بهبود‌هایی همراه می‌شوند و سازندگان وعده داده‌اند تا باز هم در زمینه صدا و صوت، بازی Apex Legends را بهبود دهند. همچنین موارد دیگری در به‌روزرسانی جدید این عنوان پرطرفدار وجود دارد که می‌توانید مهم‌ترین آن‌ها را در زیر مطالعه نمایید:

  • بهبود صدا در بازی و ۳۰ درصد بهره گیری پردازنده برای رفع مشکلات صوت
  • کاهش زمان بارگذاری دیتا و کمتر شدن مشکلات و باگ‌هایی که برای بارگذاری به وجود می‌آمد
  • تغییر در ولوم‌های مختلف؛ از صدای پای دشمنان در بازی گرفته تا افزایش صدای موسیقی
  • رفع شدن باگ صدای ناگهانی اسلحه در زمان ریسپاون شدن بازی‌باز
  • رفع شدن مشکلی که صدای اکوی شلیک اسلحه‌ RE45 را قطع می‌کرد
  • رفع شدن مشکلات متعدد نسخه رایانه‌های شخصی و کرش‌های ناگهانی در هنگام تجربه بازی

بازی Apex Legends در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت رایگان منتشر شد. این عنوان خیلی سریع و به شکل غافلگیر کننده‌ای مورد توجه بازی‌بازان قرار گرفت و توانست به یک پدیده تبدیل شود. سبک بتل رویال (Battle Royale) و گیم‌پلی سرگرم کننده استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) در کنار پشتیبانی سازندگان، سبب شد تا این عنوان همچنان پرطرفدار باقی بماند. بازی Apex Legends هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار