نسخه‌ای جدید از سری Metro در دست ساخت قرار دارد

0
۲

طرفدارن سری Metro می‌توانند خوشحال باشند چرا که نسخه ای جدید از سری محبوب در دست توسعه قرار دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به تازگی و طی نشست مالی جدید شرکت تی اچ کیو نوردیک (THQ Nordic)، این شرکت اعلام کرد که نسخه ای جدید از سری Metro در دست توسعه قرار دارد. اگر به یاد داشته باشید، در ماه می سال جاری، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک اعلام کرد که استودیوی 4A Games (سازنده سری Metro) در حال توسعه یک بازی بزرگ (AAA) مخفی است. با این که در آن زمان مشخص نشد بازی جدید آن ها چیست اما حالا می‌دانیم که این استودیو در حال کار برروی نسخه جدید Metro است.

به نظر می‌آید که استودیوی 4A Games در مراحل اولیه ساخت Metro جدید قرار دارد و باید منتظر عرضه بازی در نسل آینده کنسول‌ها و برای کنسول های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس اسکارلت (در کنار پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان) باشیم.

برای کسانی که با سری Metro آشنایی ندارند باید توضیح دهیم که این سری بازی با اقتباس از کتاب های Metro، نوشته دیمیتری کلاخوفسکی (Dmitry Glukhovsky) است که برای اولین بار در سال 2005 با نام Metro 2033 منتشر شد. در سال 2010، یک بازی با نام Metro 2033 برای کنسول های نسل قبلی عرضه شد و به خاطر استقبال خوب بازی‌بازان و منتقدان، نسخه بعدی بازی با نام Metro Last Light در سال 2012 منتشر شد. در سال 2014 یک نسخه بازسازی شده با نام Metro Redux برای کنسول‌های نسل کنونی عرضه شد و در اوایل سال جاری میلادی (2019) نسخه جدید بازی با نام Metro Exodus عرضه شد. حال، طرفداران این سری می‌توانند خوشحال باشند چرا که نسخه جدید بازی Metro در دست توسعه قرار دارد.

بازی Metro Exodus هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد ساخته شدن نسخه جدیدی از سری Metro چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از