نبرد جدید گیاهان در برابر زامبی‌ها در بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

0
388

نبرد جدید گیاهان در برابر زامبی ها رسما آغاز شده است. این نبرد جدید که به شکل غافلگیر کننده و غیر منتظره‌ای توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) آغاز شد، Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville نام دارد و قرار است باز هم بازی‌بازان را سرگرم نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

الکترونیک آرتس به تازگی و به شکل مخفیانه، نسخه جدیدی از سری گیاهان در مقابل زامبی ها را با نام Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville منتشر کرده که فعلا به صورت دسترسی زودهنگام یا ارلی اکسس (Early Access) در دسترس بازی‌بازان قرار دارد و اعلام شده که نسخه نهایی بازی در تاریخ 18 ماه اکتبر سال 2019 منتشر خواهد شد.

در حالی که در ماه‌های گذشته گزارش هایی مبنی بر در دست ساخت بودن یک بازی گیاهان در برابر زامبی‌ها را شنیدیم، تصور می‌کردیم که این عنوان جدید، از سری اصلی و قدیمی است و به وسیله PopCap ساخته می‌شود اما حالا می دانیم که خبری از یک بازی دفاع از قلعه کوچک نیست بلکه یک بازی شوتر چند نفره را به مانند Plants vs. Zombies: Garden Warfare شاهد هستیم.

در بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville، انواع جدیدی از گیاهان، زامبی‌ها و آیتم‌های جنگی معرفی می‌شوند که می‌توانند نبرد را برای شما آسان تر کنند. توجه داشته باشید که الکترونیک آرتس یک طرح ویژه برای بازی جدید معرفی کرده که به نوعی طرفداران را ترغیب به خرید نسخه اصلی کند! این شرکت یک نسخه Founding Neighbor معرفی کرده که به طرفداران و بازی‌بازان اجازه می‌دهد نسخه کامل بازی را هم‌اکنون و با قیمت 29.99 دلار خریداری کنند و مجبور به صبر کردن تا تاریخ 18 اکتبر نباشند. در طرف دیگر، اعلام شده که نسخه Founding Neighbor در زمان عرضه نسخه اصلی، 39.99 دلار قیمت خواهد داشت و همین موضوع بازی‌بازان را به خرید زودهنگام بازی ترغیب می‌کند. الکترونیک آرتس اعلام کرده که بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville هم‌اکنون مودها و بخش های کامل شده‌ای دارد اما آن را مدتی زودتر در اختیار بازی‌بازان قرار داده تا مشکلات عملکرد و فنی بازی رفع شود و نسخه اصلی بی نقص به نظر برسد.

بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville در تاریخ 18 ماه اکتبر سال 2019 برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه دسترسی زودهنگام این عنوان، هم‌اکنون برای همین پلتفرم ها در دسترس قرار دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از