اخبار

به روز رسانی OTP اندروید هشت برای گوشی الجی V30 با مدتی تاخیر عرضه شد

کالاسودا - کالاسودا- کمپانی T-mobile  به روز رسانی OTP نسخه اندروید هشت برای گوشی الجی V30  را با تاخیر نسبتا طولانی عرضه کرد. OTP آسان ترین روش برای به روز رسانی های گوشی های اندروید است. که به صورت مستقیم از تنظیمات گوشی هوشمند صورت می گیرد.

به روز رسانی های گوشی های اندرویدی معمولا به صورت OTA انجام می شود. واژه OTA مخفف عبارت Over The Air بوده و به روشی از بروزرسانی اندروید گفته می‌شود که به طور مستقیم و از طریق ارتباط بی‌سیم توسط کمپانی منبع ارائه شده و هر کاربری بدون نیاز به استفاده از هیچ لوازم جانبی خاصی قادر به استفاده از آن خواهد بود. به منظور استفاده از بروزرسانی اندروید به روش OTA لازم است که دستگاه اندرویدی شما به شبکه اینترنت وای‌فای یا موبایل دیتا متصل باشد و به راحتی بتوان به روز رسانی را دریافت کرد. اما این روش اکنون در اختیار کاربران  T-Mobileقرار نمی گیرد.

حال مدتی پیش الجی به روز رسانی از طریق نرم افزار LG Bridgeرا به کاربران برای گوشی الجی V30   معرفی کرد اما از امروز به روز رسانی این گوشی پرچم دار به شکل معمول صورت خواهد گرفت.کد این به روز رسانی H93220h است.  برای دریافت این به روز رسانی باید مطابق تمام نسخه ها گوشی هوشمند بالای ۵۰ درصد شارژ داشته باشد  و با مراجه به بخش تنظیمات و به روز رسانی سیستم کاربران گوشی های الجی V30  و الجی V30  پلاس می توانند این به روز رسانی بزرگ را دریافت کنند.  حجم به روز رسانی اندروید هشت برای این گوشی ها ۱,۶۷۷.۶ مگابایت است که نیاز به اینترنت وای فای دارد.

در به روز رسانی اندروید هشت برای این گوشی های قابلیت هوش مصنوعی به دوربین عکاسی این سری گوشی های اضافه می شود و کاربران می توانند تفاوت ها و پیشرفت های بسیاری را در این زمینه مشاهده کنند. هوش مصنوعی در گوشی های الجی که  به نام ThinQ  شهرت دارد بر خلاف گوشی های هواوی تنها در زمینه دوربین تاثیر دارد.

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در ساعت 9 هر شب به آخرین اخبار حوزه تکنولوژی گوش دهید

مطالب مرتبط

برو بالا