PewDiePie، استریمر معروف، به رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده می‌رسد

Felix Kjellberg که با نام حرفه‌ای PewDiePie شناخته می شود، یک استریمر مشهور در حوزه بازی‌های ویدیویی است. این استریمر آن قدر مشهور است که حتی افرادی که از بازی‌های ویدیویی و استریمینگ چیزی نمی‌دانند، او را می‌شناسند و می‌توان PewDiePie را در جمع سلبریتی‌ها قرار داد. این استریمر معروف، در یک قدمی رسیدن به رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده یا Subscriber قرار دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

همان طور که گفته شد، PewDiePie فاصله بسیار کمی تا رسیدن به رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده در پیش دارد و از همیشه به این رکورد نزدیک تر است. این استریمر سوئدی به تازگی به آمار ۹۹ میلیون دنبال کننده در یوتیوب رسیده و حالا در صورت رسیدن به رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده، باید به قولش عمل کند و با یک استریم ۱۲ ساعته همراه طرفدارانش باشد.

در زمان نگارش این مطلب، تعداد دنبال کنندگان PewDiePie حدود ۶۵۰,۰۰۰ نفر تا رسیدن به رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده فاصله دارد. از آن جایی که طبق آمار، PewDiePie در روز حدود ۵۰,۰۰۰ دنبال کننده جدید به دست می‌آورد، پیش بینی می‌شود که تا حدود ۱۳ روز دیگر بتواند به آمار ۱۰۰ میلیون دنبال کننده دست یابد و یک رکورد فوق‌العاده را برای خود ثبت کند. PewDiePie پیش از این قول داده بود که در صورت رسیدن به آمار ۱۰۰ میلیون دنبال کننده، یک استریم ویژه‌ی ۱۲ ساعته از بازی Minecraft را آغاز کند و چند ساعتی را با طرفداران خود و البته طرفداران بازی Minecraft بگذراند تا به نوعی از دنبال کنندگان خود قدردانی کرده باشد. حال، می‌توانیم به قطع بگوییم که تا چندین روز آینده، آمار دنبال کنندگان PewDiePie به ۱۰۰ میلیون نفر می‌رسد این استریمر محبوب، باید به قول خود عمل کند.

شاید برایتان جالب باشد که PewDiePie با داشتن چنین آمار دنبال کننده‌ای در یوتیوب، در چه جایگاهی از این نظر قرار می‌گیرد؟ باید بگوییم که چنل‌های T-series و Generic Music به ترتیب با داشتن ۱۰۹ و ۱۰۷.۵ میلیون دنبال کننده، در رده‌های اول و دوم یوتیوب قرار دارند و حالا PewDiePie با رسیدن به آمار ۱۰۰ میلیون دنبال کننده می‌تواند جایگاه سوم خود را ثابت کند. البته از یاد نبریم که چنل‌های اول و دوم، محبوب عام مردم هستند و شرکت‌های بزرگی در پشت آن‌ها قرار دارند اما PewDiePie تنها یک استریمر است که مردم به خاطر استریم های خوب او از بازی‌های محبوب، او را دنبال می‌کنند و این موضوعی بسیار با ارزش است، نه تنها برای PewDiePie، بلکه برای جامعه گیمینگ در سراسر جهان است.

محبوبیت PewDiePie تمامی ندارد و او به تازگی جایزه Choice Gamer را از Teen Choice Awards دریافت کرد و در این راه، چهره های استریمر مشهور دیگر مانندTyler  Blevins، ملقب به نینجا را شکست داد. در مورد نینجا، بد نیست بدانید که او به تازگی از شبکه توییچ (Twitch) به طور کامل جدا شده و به شبکه استریم میکسر (Mixer) که متعلق به مایکروسافت است، پیوسته است.

نظر شما در مورد رکورد ۱۰۰ میلیون دنبال کننده برای PewDiePie چیست؟ آیا موفقیت‌های این استریمر محبوبِ سوئدی توقف ناپذیر است؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار