اخبار

سامسونگ با قابلیتی شبیه به Pixel Visual Core برترین دوربین موبایل تاریخ را می سازد؟

سامسونگ با قابلیتی شبیه به Pixel Visual Core برترین دوربین موبایل تاریخ را می سازد؟

کالاسودا - سامسونگ با قابلیتی شبیه به Pixel Visual Core برترین دوربین موبایل تاریخ را می سازد؟کالاسودا- کمپانی سامسونگ نیز از فناوری منحصر به فردی شبیه به Pixel Visual Core  بهره می برد. امروز اخبار جالبی منتشر شد که نشان می دهد کمپانی سامسونگ در ساخت پرچمدار جدید خود از قابلیت منحصر به فرد گوگل بهره می گیرد. با توجه به کاهش درصد فروش سامسونگ این برند کره ایی برنامه های بسیاری را برای پرچمدار آینده خود در نظر گرفته که مهمترین بخش آن را باید قسمت سخت افزاری و اگزینوس 9820 دانست. حال امروز خبری منتشر شد که اخبار جالبی در مورد یک ویژگی خاص منتشر کرد،اطلاعاتی که نشان می دهد این گوشی هوشمند دارای پردازشگر تصویر شبیه به Pixel Visual Core خواهد بود.

پردازشگر تصویر شبیه به Pixel Visual Core چه قابلیت هایی دارد؟

به طور کلی این قابلیت را می توان رقیب جدی برای لنز های دوم گوشی های هوشمند به خصوص برند هوآوی دانست که معمولا لنز های دوم این برند تنها قابلیت پرتره را برای کاربران فراهم می کند که اتفاقا کیفیت بسیار بالاتری نیز در مقایسه با لنز های دو مگاپیکسلی هوآوی دارد و تصاویر بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این میان البته نمی توان سامسونگ را اولین برند دانست زیرا سال گذشته گوگل برای محصولات خود از این فناوری استفاده کرده بود و در بخش عکس برداری پرتره نیز عملکرد بسیار درخشانی داشت و کمپانی اپل نیز در گوشی های آیفون سال 2018 خود از این موضوع بهره برده است.

به طور کلی این قابلیت به صورت نرم افزاری شکل می گیرد و پس از ثبت تصاویر کاربران خروجی بسیار جالبی دریافت خواهند کرد. در روز هایی که سامسونگ در تلاش است تا برترین گوشی هوشمند در بخش دوربین را از میان پرچمداران خود ببیند این موضوع می تواند یک اتفاق بسیار عالی برای این برند کره ایی در پرچمدار سال آینده خود خواهد دید.

سامسونگ با قابلیتی شبیه به Pixel Visual Core برترین دوربین موبایل تاریخ را می سازد؟

دوربین گلکسی اس 10 چگونه برترین لنز از دید سامسونگ خواهد بود؟

کمپانی کره ایی سامسونگ پردازش زبان طبیعی در اگزینوس 9820 را با پیشرفت خاصی همراه کرده است و این موضوع مدیران سامسونگ را بسیار امیدوار می کند در کنار این موضوع باید این پردازشگر تصویر را نیز قرار داد که نقش بسیار مهمی در دریافت یک تصویر خوب از پرچمدار سال آینده سامسونگ خواهد داشت.

حال با استفاده از پردازشگر تصویر شبیه به Pixel Visual Core و قابلیت های جدید برند کره ایی سامسونگ در عرضه محصولات جدید این برند باید دید آیا سامسونگ می تواند بعد از مدت ها لقب برترین دوربین در گوشی های هوشمند را به خود اختصاص دهد یا خیر؟ زمان زیادی تا عرضه این محصول مانده و سامسونگ می تواند پیشرفت های بیشتری را برای ساخت یک پرچمدار قدرتمند تر ایجاد کند.

 با ما در صفحه اینستاگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا