مدیر کل پلی‌استیشن از دیدن گرافیک بازی Ghost of Tsushima شگفت‌زده شده است

0
94

به نظر می‌رسد که آقای شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس کل استودیوهای جهانی پلی‌استیشن، به تازگی به بازدید جدی و تخصصی از بازی Ghost of Tsushima پرداخته و از سطح گرافیک این بازی شگفت زده شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بازی Ghost of Tsushima در کنار عناوین دیگری مانند Death Stranding و The Last of Us Part 2، از عناوین انحصاری بزرگ و مورد انتظار کنسول پلی‌استیشن 4 (شاید هم پلی‌استیشن 5) محسوب می‌شوند که بازی‌بازان به شدت منتظر آن ها هستند. بازی Ghost of Tsushima که در سال گذشته یک نمایش بی نظیر و خارق العاده داشت و همه را شگفت زده کرد، مدتی است که خبری از آن شنیده نمی‌شود و به نظر می‌رسد که با تاخیری که در زمان انتشار آن باقی مانده، علاوه بر کنسول پلی‌استیشن 4، برای کنسول نسل بعدی سونی، یعنی پلی‌استیشن 5 نیز عرضه می‌شود.

آقای شوهی یوشیدا که به عنوان یکی از افراد مشهور و مهم در سونی و پلی‌استیشن محسوب می‌شود و در واقع، مدیر کل استودیوهای جهانی برند پلی‌استیشن است، به تازگی از بازی Ghost of Tsushima به صورت جدی بازدید کرده و نظر خود را در مورد این عنوان مورد انتظار بیان نموده است. آقای شوهی یوشیدا در یک پیام، این چنین از بازی Ghost of Tsushima تعریف و تمجید کرده است:

Ghost of Tsushima عالی است. من از گرافیک آن شگفت زده شدم. زمانی که به تجربه آن می‌پردازم، آن قدر زیبا است که نمی‌توانم بازی را متوقف کنم.

بسیاری از بازی‌بازان و رسانه ها عقیده دارند که شوهی یوشیدا بازی Ghost of Tsushima را برروی کنسول پلی‌استیشن 5 یا نمونه حال حاضر آن تجربه کرده است. از آن جایی که سخت افزار کنسول های نسل حاضر مانند پلی‌استیشن 4، در حال قدیمی شدن است، قطعا عنوانی با جلوه‌های بصری فوق‌العاده و پیشرفته، نمی‌تواند تمام زیبایی هایش را روی این کنسول نشان دهد و تجربه این عنوان برروی کنسول پلی‌استیشن 5 یا حتی پلی‌استیشن 4 پرو می‌تواند جای مانور بیشتری به Ghost of Tsushima و سازندگان این عنوان، یعنی استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) بدهد.

بازی Ghost of Tsushima هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن 4 و احتمالا برای کنسول پلی‌استیشن 5 در دست توسعه است و تاریخ انتشار معین و دقیقی ندارد.

نظر شما در مورد بازی Ghost of Tsushima و سطح جلو‌ه‌های بصری و گرافیکی این عنون مورد انتظار چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از