پوکیمون های نسل چهارم به بازی Pokemon Go انرژی دوباره می بخشد

0
۱۶

 پوکیمون های نسل چهارم رونمایی شدند. بازی Pokemon Go در دو سال اخیر جذابیت های بسیار زیادی داشته است. این بازی مهیج در روز های پیش دومین سالگرد خود را تجربه کرد و جشنی بسیار مفصل را کاربران و علاقه مندان این بازی بسیار زیبا تجربه کردند. کمپانی سازنده این بازی یعنی نیان تیک این مراسم را در شیکاگو برگزار کرد محلی که بسیاری از گیمر های این بازی در آن محیط قرار دارند. بازیکنان و طرفداران این بازی همچنان در حال و هوای جشن بودند که به تازگی خبری منتشر شده است و شایعات جالبی را رقم خواهد زد.

بازی Pokemon Go بسیاری از کاربران و علاقه مندان بازی های رایانه ایی را با هیجان زیادی رو به رو کرده است حال یک خبر توییتری در روز گذشته نشان می دهد کاربران این بازی به زودی با شخصیت های جالب و جدید رو به رو خواهند شد. ماجرا از این قرار است که در این حساب کاربری تصاویری منتشر شده است که پوکیمان های بسیار جالبی ایجاد می شود . «چیم‌چار»، «پیت‌لاپ» و «تارتویگ» این سه پوکیمان هستند که در این تصویر اضافه شدند. لازم به ذکر است که این پوکیمان‌ها از نسل‌های چهارم این بازی Diamond، Pearl و Platinum هستند و باید دید چگونه خواهند توانست کاربران را باز هم به تکاپو و هیجان بیندازد.

در کنار این تصاویر در اکانت توییتر متنی نیز نوشته شده است که ترجمه آن به شرح زیر است :

از زمانی که برای اولین بار با پوکیمان‌ها ربرو شدید تا زمانی که اولین دوست Pokemon Go خود را پیدا کردید، ما همواره در طی این دوسال از دیدن ماجراجویی شما در این بازی خوشحالیم. از تجربیات خود در این بازی به ما بگویید!

حال با توجه به شرایط موجود و تصاویر منتشر شده باید باز هم این موضوع را قبول کرد که Pokemon Go باز هم مورد توجه کاربران خود و همچنین کاربران جدید خواهد شد. این بازی که در دو سال اخیر توانسته است شرایطی را ایجاد کند تا کاربران را همواره به سمت خود بکشاند.

حال در مورد این پیام یک مورد تنها باقی خواهد ماند و آن هم این موضوع است که چه زمانی این پوکیمون ها به صورت رسمی رونمایی می شوند و در اختیار کاربران قرار می گیرند. این موضوع البته از آن جهت بسیار مهم است که مدتی هست پوکیمون گو به دلیل محبوبیت بازی های روتین و روزانه کاربران آن اهمیت و هیجان را از دست داده است و سازندگان این بازی با تلاش های خود باید برای این موضوع انرژی بیشتری بگذارند که کاربران بتوانند بیش از گذشته به این بازی بسیار زیبا روی آورند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از