با پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی در ماه نوامبر آشنا شوید

ماه نوامبر، یکی از بزرگترین و پر رقابت‌ترین ماه‌ها برای صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌آید و قطعا همه ما دوست داریم تا موفق ترین بازی‌ها را از نظر فروش و محبوبیت، شناسایی کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

گروه آماری NPD به تازگی آمار جدید خود را برای فروش بازی‌های ویدیویی در ماه نوامبر منتشر کرده است. همان طور که می‌دانید، گروه آماری NPD، فروش بازی های ویدیویی و کنسول‌ها را در منطقه ایالات متحده یا US دنبال می‌کند و آمارهایش را به صورت ماهیانه منتشر می‌سازد. جالب است بدانید که پرفروش ترین بازی ویدیویی در ماه نوامبر سال 2019، دقیقا به مانند ماه گذشته، یعنی ماه اکتبر، بازی Call of Duty Modern Warfare شناخته شده است. این بازی که در تاریخ 23 ماه آگست منتشر شد، در آمار ماه اکتبر به عنوان پرفروش ترین بازی ماه در صدر فهرست ایستاد و حالا نیز با حفظ فروش بسیار خوب خود، در ماه نوامبر در صدر دیده می‌شود. بد نیست بدانید که Call of Duty جدید، پرفروش ترین بازی سال 2019 در منطقه ایالات متحده نیز به شمار می‌رود که موفقیت فوق‌العاده‌ای است.

اما در رده دوم فهرست، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order دیده می‌شود که با عملکرد خوب خود، توانست به یکی از بهترین بازی های سال 2019 تبدیل شود و طبیعی است که فروش خوبی را نیز کسب کند. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در واقع، یکی از موفق ترین آمارهای فروش را در بین دیگر نسخه‌های Star Wars در تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی دارد و تنها بازی Star Wars: Battlefront که در سال 2015 عرضه شد، توانسته آمار فروش بهتری را نسبت به این عنوان ثبت کند. Star Wars Jedi: Fallen Order نهمین بازی پرفروش سال است و توانسته بهترین آمارِ لانچ را برای عنوانی ساخته شده توسط استودیوی ریسپاون (Respawn Entertainment) به جای بگذارد.

نکته جالب در مورد فهرست فروش بازی‌ها در ماه نوامبر این است که رده‌های سوم، چهارم و پنجم، توسط بازی های Pokemon تسخیر شده اند و به ترتیب، Pokémon Sword و Pokémon Sword and Pokemon Shield Double Pack و Pokémon Shield در این رده‌ها قرار گرفته‌اند. این دو بازی در مناطق دیگر جهان از جمله بریتانیا (UK) و ژاپن نیز عملکرد خارق العاده‌ای از خود به جای گذاشته‌اند. همچنین بد نیست بدانید که این دو نسخه جدید، بهترین آمارِ لانچ را در سری Pokemon در ایالات متحده به ثبت رسا‌نده‌اند و رکورد Pokemon Sun and Moon را نیز پشت سر گذاشتند.

پس از رد شدن از بازی Madden NFL 20 که به شکل اختصاصی در آمریکا و ایالات متحده، طرفداران بسیار زیادی دارد، به بازی Death Stranding می‌رسیم و عناوین نام آشنای دیگر مانند Need for Speed: Heat و Luigi’s Mansion 3 و FIFA 20 و Borderlands 3 و… را نیز در رده‌های بعدی مشاهده می‌کنیم.

شما عزیزان می‌توانید فهرست فروش بازی‌های ویدیویی ایالات متحده در ماه نوامبر سال 2019 را در زیر مشاهده نمایید. توجه داشته باشید که علامت * به معنی محاسبه نشدن فروش دیجیتالی بازی ها است و علامت ^ به معنی محاسبه نشدن فروش استیم قلمداد می‌شود.

 1. Call of Duty: Modern Warfare 2019
 2. Star Wars Jedi: Fallen Order^
 3. Pokémon Sword*
 4. Pokémon Sword and Pokemon Shield Double Pack*
 5. Pokémon Shield*
 6. Madden NFL 20
 7. Death Stranding
 8. NBA 2K20
 9. Need for Speed: Heat
 10. Luigi’s Mansion 3*
 11. FIFA 20
 12. Borderlands 3
 13. The Outer Worlds
 14. Just Dance 2020
 15. Mario Kart 8*
 16. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 17. Super Smash Bros. Ultimate*
 18. Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint
 19. Grand Theft Auto V
 20. Mortal Kombat 11

نظر شما در مورد آمار فروش بازی‌های ویدیویی در ماه نوامبر و پرفروش ترین آن‌ها، یعنی Call of Duty Modern Warfare چیست؟

منبع: گیمینگ بولت

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها