PORSCHE CAYENNE 2019 در راه است

PORSCHE CAYENNE 2019 در راه است|کالاسوداکالاسودا_یکی از جدیدترین محصولات بازار خودرو،Porsche Cayenne 2019 است. خودرویی که پیش بینی می شود یک شوک بزرگ به بازار خودروسازی وارد کند.

یکی از دلایلی که محصول جدید این گروه آلمانی برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود، به علت تغییرات ظاهری این خودرو است . درواقع قرار است این مدل جدید تفاوت هایی آشکار با سری پیشین خود داشته باشد. اما تاکید بر ظاهنر این خودرو باعث نمی شود ویژگی های دیگر مثل کیفیت قطعات و تکنولوژی به کار رفته در این محصول را فرامویش کنیم . بنابراین مروری خواهیک داشت بر ویژگی های تکنولوژیک این محصول جدید خانواده پورشه:

همانند مدل های Panamera جدید، Cayenne 2019 بیشتر از دکمه های فیزیکی قدیمی استفاده می کند و  برای صفحه نمایش و پانل های حساس لمسی  نیز از سیستم تمام خودکار بهره می برد. صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچ، از سریPanamera نیز از دیگر جذابیت های داخلی این خودرو است.

PORSCHE CAYENNE 2019 در راه است|کالاسودادر مقابل راننده ترکیبی از مقیاس های  اندازه گیری های فیزیکی و دو صفحه نمایش 7 اینچی قرار دارد که راننده می تواند با استفاده اطلاعات درج شده روی این نمایشگرها، فهرستی از داه های دلخواه خود را ثبت کند. برای مثال به فرمان های صوتی و سیستم تشخیص خودروهای اطراف دسترسی داشته باشد.

جالب است که این گروه خودروسازی آلمانی بارها تاکید کرده اند که رانندگی با محصولات این شرکت برای هر فرد به مثابه تجربه ای متفاوت است. بنابراین بهتر است از بحث در مورد کابین و اتاقک خودرو بگذریم و به تکنولوژی فوق حرفه ای خودرو بپردازیم دوربین دید در شب و کنترل کروز انطباقی برای کاهش مدت زمان در ترافیک ماندن از ویژگی های مهم این خودرو است.

یکی از جدیدترین سیستم های نرم افزاری این خودرو، نرم افزار موسوم به Off-Road Precision است. شرکت پورشه می گوید این نرم افزار جدید اجازه می دهد تا تعدادی درایو کمرنگ به طور مستند به ارائه جزئیات فضا و شرایط محیط، خودرو و کلیه موارد مهم بپردازد.

اما این نرم افزار چه سودی دارد ؟ این برنامه به رانندگان کمک می کند تا ضمن بررسی شرایطی ، متوجه شوند کیفیت رانندگی آنان در طول زمان چه تغییراتی را پشت سر گذاشته است و آیا مهارت های رانندگی آنان بهبود یافته یا خیر ؟

APP طراحی شده برای این خودرو قابلیت هایی دیگر نیز دارد. برای مثال  می تواند رانندگی خارج از محدوده راننده CAYENNE را ردیابی کند و ضمن  ضبط ویدئویی تصاویر پیرامونی ، روند رانندگی را بهبود بخشد.

PORSCHE CAYENNE 2019  در راه است|کالاسودادر سال آینده میلادی Cayenne جدید وارد دو کشور نمایندگی ایالات متحده خواهد شد و در ابتدا دو مدل بنزینی با استاندارد کامل درایو تولید خواهد کرد.

موتور این خودررو ازنوع توربو V6 3.0 لیتری،است و  340 اسب بخار قدرت و 332 پوند فوت گشتاور دارد. این درحالیست که مدل Cayenne S با یک توربو 2.6 لیتری V6 و 440 اسب بخار قدرت و 406 پوند فوت جایگزینی مناسب برای مدل فعلی این گروه خودروسازی یعنی  Cayenne S E-Hybrid خواهد بود.

 مدل های Cayenne  که اکنون در بازار خودروسازی حضور دارند از 0 تا 60 مایل در ساعت  را در  5.6 ثانیه  طی می کنند. بنابراین می توان انتظار داشت مدل جدید این رکورد را حداقل دو رتبه کاهش دهد.

به گفته پورشه، به لطف استفاده لیبل از آلومینیوم در پانل های بیرونی و ساختار بدنه، 2019 Cayenne با وزن کمتر از  143 پوند تولید شده است. این یعنی یک مرحله قدرتمند تر از مدل های پیشین . افزون بر این ها باتری لیتیومی این خودرو نیز از باتری های گذشته سبک تر است و تنها 22 کیلو گرم وزن دارد.

جالب است که استفاده از سنسورهای متعدد برای کنترل این خودرو از شدت اسپرتینگ بودنش کاسته . و شاید به اعتقاد برخی از ناظران این خودرو کمتر از دیگر مدل های این گروه خودروسازی اسپرت است . اما این سیستم خودرو در نوع خود یکتا محسوب می شود.

گرچه هنوز برای عرضه این محصول به بازار زمان دقیقی تعیین نشده اما شما می توانید تا پیش از فروش رسمی برای پیش خرید این خودرو با رقم های 66،750 تا  83،950 دلار ثبت نام کنید.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها