شایعه: پلی‌استیشن ۵ در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت رسمی معرفی خواهد شد

همه ما می‌دانیم که دو کنسول نسل بعدی شرکت‌های سونی و مایکروسافت، یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس اسکارلت، هم‌اکنون در حال توسعه هستند و باید در سال ۲۰۲۰ منتظر عرضه آن‌ها باشیم. با این که مایکروسافت در گذشته به شکل رسمی از ایکس‌باکس اسکارلت و مشخصات سخت افزاری آن صحبت کرده، اما شرکت سونی تنها به ارایه اطلاعات کلی بسنده کرده و هیچ چیز به صورت رسمی رونمایی نشده است. با این حال، هر روز به زمان معرفی رسمی کنسول پلی‌استیشن ۵ نزدیک تر می‌شویم.

به تازگی یک منبع سرشناس که معمولا سعی می‌کند اتفاقات آینده را لو دهد و اطلاعات مخفی را به گوش مردم برساند، اعلام کرده که شرکت سونی قصد دارد در ماه فوریه سال ۲۰۲۰، یک ایونت خاص ترتیب داده و در آن به شکل رسمی و مناسب، پلی‌استیشن ۵ را معرفی نماید. اگر اطلاعاتی که به دست رسیده درست باشد، سونی در تاریخ ۱۲ ماه فوریه سال ۲۰۲۰، از کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی می‌کند و می‌توانیم از قیمت، تاریخ انتشار دقیق و البته بازی‌های لانچِ این کنسول با خبر شویم.

منبعی که این اطلاعات را لو داده، همچنین اعلام کرده که سران شرکت‌های مشهور و شناخته‌ شده ای مانند اسکوئر انیکس (Square Enix) و یوبی‌سافت (Ubisoft) و اکتیویژن (Activison) و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در این جلسه و ایونت دورهمی حضور دارند. علاوه بر این، گفته می‌شود که سونی در این ایونت، به شدت برروی دو بازی از پیش معرفی شده خود، یعنی بازی های The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima تمرکز خواهد کرد که قطعا علاوه بر کنسول پلی‌استیشن ۴، برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر می‌شوند.

به همه این موارد، معرفی یک هدست واقعیت مجازی جدید و پیشرفته تر را نیز اضافه کنید تا سونی با دست پر به معرفی نسل بعدی خود بپردازد. گفته می‌شود که نسخه دوم پلی‌استیشن وی‌آر در این جلسه معرفی خواهد شد و تمرکز شدید سونی برروی مقوله واقعیت مجازی را نشان خواهد داد.

توجه داشته باشید که در زمان معرفی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز چنین اتفاقاتی رخ داد و جلسه دورهمی نیز برای معرفی کنسول و برنامه‌های سونی به ناشران بزرگ، برگزار شد بنابراین رخ دادن همین اتفاق برای کنسول پلی‌استیشن ۵، اصلا جای تعحبی نخواهد داشت. با این حال، باز هم در نظر بگیرید که اطلاعات منتشر شده فعلا به صورت شایعه است و نمی‌توان به صورت کامل به آن اعتماد کرد.

شرکت سونی در ماه نوامبر سال جاری میلادی، یک برنامه State of Play دارد که بسیاری از بازی بازان منتظر آن هستند و گفته می‌شود که تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 نیز در آن اعلام خواهد شد و شاید اخبار مهم دیگری نیز در آن جا گفته شود.

نظر شما در مورد معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی چیست؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار