تلویزیون 65 اینچی Q9FN سامسونگ ، یکی از بهترین انتخاب ها برای گیمرها

0
420
 تلویزیون 65 اینچی Q9FN سامسونگ ، یکی از بهترین انتخاب ها برای گیمرها

تلویزیون Q9FN سامسونگ با اندازه 65 اینچ و کیفیت بالای تصویر می تواند یکی از انتخاب های بهینه برای کاربران مختلف و گیمرها باشد.

کیفیت تصویر مطلوب

از نقاط مثبت این تلویزیون می توان به کیفیت تصویر HDR بسیار جذاب و صدای قدرتمند که تمام محیط را پوشش می دهد اشاره کرد و تنها عیب آن زاویه دید محدود است. متاسفانه دقت تصویر در زاویه های غیر مستقیم کاهش پیدا میکند و این خصوصا در صحنه های ورزشی بیش از پیش مشهود است. اما اگر برای اهداف گیمینگ از این تلویزیون استفاده می کند، هیچ عیبی را نمی توان رویش گذاشت و با کیفیت بی نظیری که دارد شما  را کاملا غرق در صحنه های بازی خواهد کرد.

نسبت کنتراست بالا

این تلویزیون که در رده تلویزیون های QLED سامسونگ قرار دارد، عملکردی عالی برای کاربردهای مختلف ارائه می دهد. در اتاق تاریک، نسبت کنتراست بومی بالا و لوکال دایمینگ عالی در صحنه های تاریک عمیق  و در اتاق های روشن، پوشش ضد انعکاسی عالی دارد و انعکاس بالای آن از تاری دید در هنگام تماشا جلوگیری می کند.

رنگ های شفاف تر

این تلویزیون طراحی روشن تر و رنگ های شفاف تری نسبت به دیگر تلویزیون ها دارد و حتی نوردهی آن نیز بهینه شده است. سامسونگ از یک سیستم نوردهی متفاوت برای مقابله با مشکلات کنتراست استفاده می کند. پانل FALD که در این تلویزیون به کار رفته در نسل کوانتوم دات سامسونگ نیز به کار رفته بود و تصویری روشن تر ورنگی تر از آنچه پیش تر از این سازنده کره جنوبی دیده ایم را پیش روی چشم ما می گذارد.تلویزیون Q9FN سامسونگ با اندازه 65 اینچ و کیفیت بالای تصویر می تواند یکی از انتخاب های بهینه برای کاربران مختلف و گیمرها باشد.

به طوری کلی سری جدید QLED های سامسونگ بهترین گزینه تلویزیون برای بازیهای ویدیویی است زیرا مشکل معمول حک شدن تصویر روی صفحه نمایش (موسوم به پیکسل سوختگی) را از بین برده است. این مشکل به دلیل بازی برای مدت طولانی روی صفحه تلویزیون ایجاد می شود. . نشریه معتبر آرتینگ در حوزه بازیهای دیجیتالی این مشکل را یکی از اصلی ‌ترین مشکلات اهالی بازی می داند زیرا این افراد معمولا تصاویر ثابتی را برای مدت طولانی روی صفحه نمایش خود می بینند. این مشکل در تلویزیونهای QLED حل شده است اما تلویزیونهای OLED همچنان به آن دچار هستند زیرا در آنها هر پیکسل بصورت مستقل کنترل میشود. سامسونگ در محصولات جدید خود، فعال‌ کردن حالت بازی را بسیار ساده‌ تر کرده است.

برخورداری از تکنولوژی های دیگر

اما آیا این تلویزیون تنها به همین ویژگی ها محدود شده است؟ خیر. تلویزیون Q9FN سامسونگ دارای تکنولوژی هایی مانند HDR10+ و Q HDR EliteMax است – چیزی که سامسونگ به عنوان حداکثر تجربه دامنه دینامیکی خود که منحصرا برای Q9FN است در نظر گرفته است.

اگر این تلویزیون را بتوان در محدود تلویزیون های 2019 حساب کرد، یکی از بهترین عنوان ها را در این زمینه در آن خود خواهد کرد. این غول تکنولوژی کره جنوبی در حال توسعه راه هایی برای یکپارچه سازی تلویزیون ها در خانه های مردم است. سال گذشته سامسونگ حالت Ambient Mode را به آخرین سری تلویزیون های QLED خود مجهز کرد.  اکنون نیز در فکر توسعه تلویزیون های بی سیم است.تلویزیون Q9FN سامسونگ دارای تکنولوژی هایی مانند HDR10+ و Q HDR EliteMax است

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها