۲۶ اکتبر و عرضه رسمی بازی Red Dead Redemption 2

0
758
۲۶ اکتبر و عرضه رسمی بازی Red Dead Redemption 2

کمپانی Rockstar Games به تازگی زمان دقیق یکی از برترین بازی های سال ۲۰۱۸ یعنی  Red Dead Redemption 2 اعلام کرد و همچنین در این خبر کمپانی راک استارز در مورد تاخیر در عرضه این بازی از طرفداران خود دلجویی کرد . با توجه به زمان اعلام شده این بازی در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ برای کنسول های بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد اما تاکنون خبری از عرضه این بازی برای کامپیوتر های خانگی نیست .
سال ۲۰۱۰ که عنوان Red Dead Redemption منتشر شد سالی بود که بازیکنان زیادی در سرتاسر دنیا یک بازی دیگر را به لیست مورد علاقه‌های خود اضافه کردند حال پس از چند سال سری دوم این بازی وسترن جهان باز (Open World) در حال گسترش و تکمیل برای عرضه به بازار است .
کمی به عقب تر برگردیم و داستان سری اول را کمی بررسی کنیم :
داستان بازی به سال ۱۹۱۱ برمی‌گردد جایی که یک تبهکار به نام John Marston قصد دارد همکاران سابق خود را به دست قانون داده تا هم بتواند خانواده‌اش را برگرداند و هم عدالت را برقرار کند. مارستون باید به دنبال مردی به نام Bill Williamson بگردد، کسی که حالا گروه خلافکاری خود را دارد. مارستون موفق می‌شود ویلیامسون را در قلعه‌اش پیدا کند ولی پس از مکالمه‌ای کوتاه توسط افراد ویلیامسون مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و مجروح می شود . مارستون در مزرعه MacFarlane به هوش می‌آید و از این‌جا به بعد این شما هستید که باید کنترل او را بر عهده بگیرید.
اما در نسخه دوم خبری از John Marston نیست و او کشته شده است . به نظر می رسد Arthur Morgan نقش اصلی این بازی مهیج را ایفا می کند ،او به نظر خشن تر از John Marston است و همین باعث می شود هیجان بازی بالاتر باشد .وی یکی از افراد زیردست Dutch van der Linde است که به نظر تا حد زیادی خودسر عمل می‌کند.
و به دنبال بدهی‌های پرداخت نشده به آن ها است . گروه Van der Linde  در واقع تمام این خلافکاری‌ها و قانون‌شکنی‌ها را برای کمک به نیازمندان آمریکا انجام می دهد . آن‌ها دزدی می‌کنند و در عوض به مردم گرسنه برای زنده ماندن کمک می‌کنند. در تریلر های منتشر شده  به نظر بازی سه ایالت رخ می دهد در نتیجه یک ماجراجویی برای فرار از قانون در مناطق مختلف خواهیم داشت. و بازی دارای نقشه های مختلف است و با محیط های گرافیکی رو به رو خواهیم بود ..با تمام این موارد به نظر بازی Red Dead Redemption 2 فروش بسیار بالایی داشته باشد  و در کنار یا حتی برترین بازی سال ۲۰۱۸ قرار گیرد ..باید تا روز عرضه بازی منتظر بود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها