جایزگینی Pennywise به جای مستر ایکس در بازی Resident Evil 2 به لطف یک ماد

0
638

بازی Resident Evil 2 در اوایل سال جاری میلادی در دسترس قرار گرفت و از آن زمان تا به حال، ماد (MOD)های جالب و فوق‌العاده‌ای برای این عنوان عرضه شده است. یکی از همین ماد ها به تازگی عرضه شده و همه را شگفت زده کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

همه ما شخصیت پنی وایز (Pennywise) را می‌شناسیم؛ یک دلقک ترسناک و به یادماندنی که آن را از فیلم IT به یاد داریم. این دلقک مشهور حالا با قرار گرفتن در بازی Resident Evil 2 Remake باز هم به صدر اخبار بازگشته است. در بازی Resident Evil 2 یک شخصیت ترسناک و جالب به نام مستر ایکس (Mr X) وجود دارد که یکی از نقاط قوت بازی نیز محسوب می‌شود. ماد سازان و برنامه نویسان از ابتدای عرضه بازی Resident Evil 2 برای رایانه های شخصی، مادهای جالب و اغلب خنده داری طراحی کرده‌اند که شخصیت‌های دیگر را به جای مستر ایکس به درون بازی می‌فرستد و حالا نوبت به پنی وایز رسیده است!

شما می‌توانید تصویر متحرک زیر را برای درک بهتر ماجرا تماشا نمایید:

همان طور که در گیف بالا مشاهده می‌کنید، مواجه شدن با پنی وایز به جای مستر ایکس بسیار ترسناک تر و کابوس وار تر از همیشه است و طرفداران بازی Resident Evil 2 Remake حالا می توانند به لطف ماد جدید روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و به صورت دلخواه، پنی وایز را جایگزین مستر ایکس‌ کنند!

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد ماد جدید بازی Resident Evil 2 و جایگزین شدن پنی وایز به جای مستر ایکس‌ در این عنوان چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها