رزیدنت ایول متفاوت و چند نفره با بازی Project Resistance

مدتی پیش بود که تصاویر و اطلاعاتی گنگ و عجیب از نسخه‌ای جدید از سری محبوب و مشهور Resident Evil منتشر شد که تعجب بازی‌بازان و طرفداران را در پی داشت. در تصاویر بی کیفیتی که در هفته گذشته منتشر شده بود، چند شخصیت ناآشنا را همراه با اسلحه‌هایی مشاهده می‌‌کردیم. همه در آن زمان حدس زدند که قرار است یک بازی Resident Evil چند نفره همکاری یا Co op باشد.

حال، شرکت کپکام (Capcom) به صورت رسمی اعلام کرده که این شایعات درست هستند و قرار است یک بازی جدید را با نام Resident Evil – Project Resistance تجربه کنیم. شرکت کپکام تایید کرده که Resident Evil – Project Resistance یک اکشن چند نفره همکاری است و در آن بازی‌بازان با همکاری یکدیگر، با زامبی ها و هیولاهای مشهور دنیای رزیدنت ایول، مانند مستر ایکس (Mr X) موجود در بازی Resident Evil 2 Remake مبارزه می‌کنند. این توضیحات ما را به شدت یاد بازی های مشهور در این سبک مانند Left4Dead می‌اندازد.

در حالی که بازی‌بازان و طرفداران سری رزیدنت ایول، انتظار داشتند تا یک بازی ریمیک دیگر یا یک بازی جدید در سری اصلی را تجربه کنند، اما کپکام با معرفی یک بازی کاملا غیر منتظره، بازی‌بازان را غافلگیر کرد. این طور که اعلام شده، اطلاعات و نمایش های جدیدی از بازی Resident Evil – Project Resistance در رویداد Tokyo Game Show 2019 منتشر خواهد شد و می‌توانیم بیشتر با این عنوان جدید آشنا شویم. به نظر می‌رسد که Resident Evil – Project Resistance شبیه نسخه‌های چند نفره پیشین سری رزیدنت ایول، مانند Resident Evil Umbrella Corps و Resident Evil Outbreak است. البته باید بگوییم که این عناوین پیشین، بازی های خوبی به شمار نمی‌آیند و امیدواریم تا Resident Evil – Project Resistance تبدیل به یک بازی محبوب شود. بازی Resident Evil – Project Resistance برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد بازی Resident Evil – Project Resistance چیست؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار