بررسی تخصصی

بررسی و تحلیل بسته الحاقی Rise and Fall برای بازی CIVILIZATION VI

بررسی و تحلیل بسته الحاقی Rise and Fall برای بازی CIVILIZATION VI

کالاسودا - بررسی و تحلیل بسته الحاقی Rise and Fall برای بازی CIVILIZATION VIکالاسودا- بسته الحاقی Rise and Fallامروز برای بازی CIVILIZATION VI منتشر خواهد. این خبری است که در چند روز گذشته بار دیگر نگاه ها را به سمت این بازی استراتژیک کشانده است . استودیو فیرکسیس گیمز به نظر تلاش بسیار زیادی برای همگام سازی این بازی با نیاز ها و خواسته های کاربران خود انجام داده است . با ما همراه باشید با تحلیل و بررسی این بازی پرطرفدار…

در این بسته الحاقی چندین تمدن از جمله Georgia و The Cree را نیز در کنار تکنولوژی‌ها و ماموران جدید به بازی اضافه می‌کند.

در میان این تمدن ها ،تمدن گرجستان بسیار جالب به نظر می رسد. رهبر تمدن گرجستان یعنی تامار به عنوان یک شاهزاده متولد شد و بعد‌ها به قدرت رسید و تحت اتفاقاتی به رهبر این تمدن تبدیل شد. در دوره حکومت که او، قلمرو کشور گسترش یافت. وی همچنین در کنار اینکه فرد مذهبی بود، به آثار هنری علاقه داشت و زمینه پیشرفت گرجستان در زمینه هنر را فراهم کرد.

بنای مخصوص تمدن گرجستان نیز Tsikhe نام دارد که جایگزین Renaissance Wall می‌شود و نسبت به‌ آن‌ها، ارزان‌تر است و ایمان بیش‌تری هم برای بازیکن به ارمغان می‌آورد.

بسته الحاقی Rise and Fall ویژگی‌های متعددی دیگری را به بازی Civilization VI اضافه می‌کند. از این قابلیت‌ها می‌توان به دوران تاریکی (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies را مورد بررسی قرار داد .

مدت طولانی است که قابلیت سالهای  طلایی (Golden Ages) بخشی از بازی Civilization بوده است. در مقابل قابلیت سال های  تاریکی  نیز به بسته‌ی الحاقی Rise and Fall  اضافه می‌شود و اگر در پایان دوران‌تان به امتیاز موردنظر دست نیافته باشید می‌توانید به ادوار تاریک وارد شوید. در ادوار تاریک، شادی مردم‌تان کاهش می‌یابد که می‌تواند باعث شورش یا استقلال شهرها شود.

با این حال،‌ بسته‌ی الحاقی Rise and Fall قوانین سال های تاریکی را نیز اضافه کرده که باعث بهبود در روند پیشرفت شما می‌شود. به همین دلیل وارد شدن به سال های طلایی بسیار آسان‌تر شده است.

وفاداری در تولید مواد اولیه توسط تمدن‌تان و همچنین کاهش قلمرو مرزهایتان تاثیرگذاراست در نتیجه کمبود وفاداری در برخی شهر‌ها باعث استقلال‌طلبی آن‌ها می‌شود. همچنین فرماندارها که با آپدیت Rise and Fall به بازی اضافه می‌شوند نیز در وفاداری شهرها تاثیرگذار هستند.

همچنین این به روز رسانی سیستم جالب جدیدی با نام Emergencies را نیز به این بازی  اضافه می‌کند. هنگامی که در قسمتی از نقشه اتفاقی رخ دهد (مانند جنگ یا حمله‌ی اتمی) باعث ایجاد اتحاد در بین مردم قربانی می‌شود. این گروه‌های موقتی وظیفه دارند که ماموریت‌هایی را در زمان مشخص انجام دهند.

حال باید دید این به محتوای قابل دانلود از دید کاربران چگونه خواهد بود و چه امتیازی را دریافت می کند .

 

 

 

 

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا