یکی از اعضای استودیوی راک‌استدی ممکن است بازی Justice League را تایید کرده باشد

0
152
یکی از اعضای استودیوی راک‌استدی ممکن است بازی Justice League را تایید کرده باشد

بدون شک همه برای معرفی بازی جدید استودیوی راک‌استدی (RockSteady) هیجان زده هستند. بسیاری امیدوار هستند تا این عنوان جدید، بازی Justice League باشد و به نظر می‌رسد که یکی از اعضای جدید استودیو، این موضوع را تایید کرد باشد.

در سال اخیر، تعداد شایعات و گمانه زنی‌ها برای بازی بعدی استودیوی راک‌استدی، از شمار خارج شده است! این استودیوی کاربلد و خوشنام، پس از ساخت سری Batman Arkham و نشان دادن توانایی‌های فوق‌العاده خود، مشغول ساخت یک بازی بزرگ دیگر است اما هنوز به طور دقیق نمی‌دانیم که این بازی چه نام دارد. در چند وقت گذشته، شایعات بسیاری منتشر شده که بازی جدید راک‌استدی را به یک Batman جدید، Suicide Squad ،Superman و حتی Justice League نسبت می‌داد که همه آن‌ها، به نظر عناوین هیجان انگیز و البته پرخرجی می‌رسند. آقای سفتون هیل (Sefton Hill) در ماه‌های گذشته به طور رسمی تایید کرد که بازی جدید راک‌استدی، قطعا Superman نیست اما شایعات دیگر را تکذیب نکرد. با این حال، همه ما می‌دانیم که عنوان جدید استودیوی راک‌استدی، بر پایه کامیک‌های DC است و شخصیت‌های این دنیا را در برخواهد گرفت.

استودیوی راک‌استدی به تازگی افراد جدیدی را جذب کرده تا روند ساخت بازی جدید خود را متمرکز تر دنبال نماید. در میان این افراد جدید، فردی به نام Eddie Stubbington به چشم می‌خورد که مسئول کنترل کیفیت استودیو به حساب می‌آید و دقیقا زمانی که این سمت را دریافت کرد، آن را با پست کردن یک توییت، جشن گرفت! در این توییت، یک تصویر متحرک وجود دارد که قهرمانان و شخصیت‌های شرور دنیای کامیک‌های DC در آن دیده می‌شوند و همین موضوع سبب شده تا طرفداران و بازی‌بازان، بازی Justice League را به نوعی تایید شده بدانند! نکته جالب توییت آقای سازنده این جا است که او خیلی سریع دست به حذف توییت خود زد و پس از آن، همان متن را با یک گیف دیگر از بازیگر معروف، Jonah Hill جایگزین نمود.

مسئول کنترل کیفیت جدید استودیوی راک‌استدی، ابتدا توییت و تصویر زیر را منتشر کرد:

او این توییت را خیلی سریع حذف کرد و همین متن را با یک تصویر متحرک دیگر پست نمود. همانطور که مشاهده می‌کنید، توییت اولیه Eddie شامل یک گیف یا تصویر متحرک از صحنه اولیه یا اینترو دنیای سینمایی DC است که بسیاری از قهرمانان و شخصیت‌های شرور دنیای کامیک‌های DC را به نمایش می‌گذارد. حذف شدن این توییت نیز ما را کنجکاوتر از گذشته می‌کند و به نظر می‌رسد که باید منتظر تجربه بازی Justice League باشیم.

توجه داشته باشید که پیش از این یک گزارش هیجان انگیز در همین مورد منتشر شده بود. در آن گزارش آمده بود که بازی Justice League یک عنوان نسل بعدی است که در آن کنترل چند ابرقهرمان را در دست خواهیم گرفت و چند شهر معروف دنیای DC مانند گاتهام، متروپلیس یا استار سیتی در آن با نهایت جزئیات و وسعت باورنکردنی، ساخته می‌شوند. این گزارش حالا کمی بیشتر بوی واقعیت به خود می‌گیرد و بازی‌بازان و طرفداران را هر چه بیشتر هیجان زده می‌کند. استودیوی راک‌استدی مدت زمان زیادی را بر سر ساخت بازی جدید خود (بر فرض، بازی Justice League)، مشغول بوده و باید انتظار یک عنوان بزرگ و حماسی را از آن‌ها داشته باشیم. آیا عنوان جدید استودیوی راک‌استدی، بازی Justice League است و آیا می‌توانیم شاهد معرفی شدن این عنوان در رویداد E3 2019 باشیم؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از