Samsung Galaxy Xمنعطف ترین عضو خانواده شد

 Samsung Galaxy Xمنعطف ترین عضو خانواده شد|کالاسودا

کالاسودا-شرکت سامسونگ در حال کار روی موبایلی است که Galaxy X نام دارد. موبایلی که قرار است به شکل کامل خم و صاف شود.

یک مثل قدیمی وجود دارد که می گوید؛ هر اندازه رقابت بین صاحبان کسب و کار داغ تر باشد، ایام بیشتر به کام خریداران خواهد شد. این موضوع د ر دنیای فناوری نیز مصداق خود را دارد. دروقع رقابت سنگین بین دو برند شناخته شده اپل و سامسونگ باعث شده هر روز با تعدادی محصول جدید و متفاوت ازهر دو کمپانی مواجه شویم .

محصولاتی که با هر بار به روز رسانی، حرف هایی تازه برای گفتن دارند. اکنون سامسونگ با معرفی Foldable Samsung Galaxy X گامی ارزشمند در راستای افزایش حس رقابت پذیری خود برداشته است. این محصول که با قابلیت انعطاف بالای خوداز بسیاری از رقبا سبقت گرفته، در حال انجام آخرین آزمون ها برای آمادگی ورود به بازار رقابت است.

آزمون هایی کیفی که نشان از حساسیت بالای این عضو منعطف خانواده سامسونگ برای مدیران دارد. یکی از جالب ترین گواهی های کیفی که برای Foldable Samsung Galaxy X صادر شده و توجه بسیاری از رسانه ها را نیز به خود جلب کرده، گواهی کیفی بلوتوث است.

بر همین اساس است که به نظر می رسد Galaxy X  متفاوت ترین محصول خانواده سامسونگ است. تا جایی که این سوگلی در راه ، شبیه به هیچکدام از محصولات پیشین این شرکت کره‌ای نیست . با توجه به اینکه اسمارت فون مورد نظر در زمان اخذ مجوز وای‌فای، اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو را اجرا می‌کرده و در تست‌های دریافت گواهی بلوتوث نیز از تکنولوژی قدیمی‌تر بلوتوث (نسخه ۴.۲) بهره می‌برده، موضوع برای مخاطبان اندکی عجیب و پیچیده به نظر می‌رسد.درواقع  اگر گجتی که به تازگی گواهی وای‌فای و بلوتوث را دریافت کرده، گوشی تاشو سامسونگ گلکسی ایکس باشد، قطعا باید منتظر ایجاد تغییرات و ارتقای امکانات این موبایل جدید سامسونگ پیش از تولید نهایی و رونمایی باشیم.به هر حال به نظر می رسد این روزها بازار منعطف ها داغ است و می توان انتظار محصولاتی خاص و متفاوت را طی ماه های آتی داشت.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها