معرفی و دانلود برنامه Samsung Voice Recorder‏ برای ضبط صداهای ماندگار

0
۱۶
معرفی و دانلود برنامه Samsung Voice Recorder‏ برای ضبط صداهای ماندگار

ابزارها و برنامه های ضبط صدا همیشه عصای دست خبرنگاران و دانشجویان سر کلاس ها هستند. امروز به جای دستگاه های ضبط صدا، اپلیکیشن ها جای آن را گرفته اند و بسیاری از گوشی ها نیز به این برنامه دسترسی دارند. برای مثال گوشی های سامسونگ نیز این برنامه را در خود به نام Samsung Voice recorder دارند. اما اگر به هر دلیل گوشی سامسونگ ندارید و یا این برنامه را از روی آن پاک کرده اید، می توانید از طریق لینک زیر آن را دانلود کنید. اما پیش از آن نیاز است که نگاهی به ویژگی های این برنامه بیاندازید.

این برنامه طراحی شده است تا تجربه ساده ضبط صدا با کیفیت بالا را به شما بدهد و یکی از بهترین بخش های آن این است که قابلیت پخش و ویرایش صدا نیز به آن اضافه شده است. برای نیازهای روزمره نیز یک حالت ضبط صدا وجود دارد که می توانید صدا را به متن تبدیل کنید (Speech to text).

حالات مختلف ضبط صدا

این برنامه از حالات مختلف ضبط صدا استفاده می کند که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حالت استاندارد: رابط ضبط ساده و راحتی را فراهم می کند.
  • حالت مصاحبه: دو میکروفون واقع در بالا و پایین این دستگاه ضبط برای شما فراهم می شود تا هم صدای شما و هم مصاحبه شونده را به خوبی ضبط کند و در واقع طول موج صدا را از دو طرف ضبط کند.
  • حالت Voice memo نیز صدای شما را ضبط می کند و سپس آن را به صورت متن روی صفحه نمایش تحویل می دهد.معرفی و دانلود برنامه Samsung Voice Recorder‏ برای ضبط صداهای ماندگار

نرم افزار ضبط صوت سامسونگ یا Samsung voice recorder یک تجربه آسان , لذت بخش و فوق العاده را از ضبط صدا برای کاربر به ارمغان خواهد آورد و دارای محیط ساده و کاربرپسند بوده و امکان انتخاب محل ذخیره صداهای ضبط شده و اشتراک گذاری ان در صفحات اجتماعی را به کاربر می دهد.

دانلود برنامه Samsung Voice Recorder

برای دانلود برنامه Samsung Voice Recorder روی لینک زیر کلیک کنید.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.voicenote

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از