آشنایی با مترجم حرفه ایی Speak & Translate برای سیستم عامل IOS

آشنایی با مترجم حرفه ایی Speak & Translate برای سیستم عامل IOS

آشنایی با مترجم حرفه ایی Speak & Translate برای سیستم عامل IOSکالاسودا- نرم افزار Speak & Translate را می توان یک اپلیکیشن کاربردی برای افرادی که در کشور های مختلف مسافرت می کنند یا علاقه بسیاری به خواندن کتاب ها با زبان اصلی دارند دانست . این نرم افزار فوق العاده که از معدود اپلیکیشن های است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند . قابلیت های بسیار دارد که کار کردن با نرم افزار Speak & Translate را بسیار آسان می کند .

Speak & Translate با حجمی در حدود ۱۱۶مگابایت به صورت رایگان در استور رسمی اپل وجود دارد . البته برای استفاده در زمان های سه ماه و یک ساله نیاز به پرداخت درون نرم افزاری است .

همواره نبودن زبان فارسی در اپلیکشن های بین المللی مشکلات بسیاری را به همراه داشته است . نرم افزار های که این قابلیت را دارند در کشور ما بسیار پر اهمیت محسوب می شود . نرم افزار Speak & Translate با پشتیبانی از زبان فارسی تمام نیاز های افراد فارسی زبان در کشور های مختلف را بر طرف می کند . استفاده از این نرم افزار به مدت سه روز رایگان است . سپس برای استفاده از بازه های سه ماه و یک سال نیاز به خرید اشتراک است که سه ماه آن ۷.۹۹ دلار و یک ساله آن ۱۹.۹۹ دلار است .
لینک دانلود نرم افزار Speak & Translate برای سیستم عامل IOS
کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است ابتدا زبان ورودی و خروجی را انتخاب می کنید . سپس میتوان برای وارد کردن متن اولین از گزینه تایپ یا صدا استفاده کرد . در نهایت می توان خروجی مورد نیاز را دریافت کرد .نکته قابل توجه این است که این نرم افزار خروجی متن را نیز به صورت صدا می تواند ارائه کند . برخی از ویژگی های اپلیکیشن Speak & Translate عبارت است از:
–  ترجمه صوتی ۵۴  زبان
– ترجمه متنی ۱۱۷ زبان
– پشتیبانی کامل از زبان  فارسی
– سازگار با iOS ۹
– مشاهده ترجمه و به روز رسانی ها در Notification Center
– پشتیبانی کامل از اپل واچ
– امکان انتخاب بین صدای مرد و زن