آشنایی با Splitter critters ؛برترین بازی سال ۲۰۱۷

آشنایی با Splitter critters ؛برترین بازی سال 2017

آشنایی با Splitter critters ؛برترین بازی سال 2017کالاسودا- بازی Splitter critters در سال ۲۰۱۷ برترین بازی سال انتخاب شد . این بازی جذاب مراحل گوناگونی دارد که می تواند ساعت ها کاربران را سرگرم کند . Splitter critters برای سیستم عامل اندروید و IOS معرفی شده است  و قیمت آن در حدود ۲.۹۹ دلار وحجم این بازی در حدود ۱۴۰ مگابایت است  .

بازی Splitter critters در بین بازی های سیستم عامل گوشی های هوشمند آیفون عنوان برترین بازی سال را دریافت کرد و به گونه ایی تمام نگاه ها را به سمت خود جلب کرد. Splitter crittersرا می توان یک بازی اعتیاد آور دانست به گونه ایی که ذهن کاربران را به خود مشغول می کند .حال به بررسی این بازی زیبا می پردازیم:
لینک دانلود بازی Splitter critters برای سیستم عامل IOS
لینک دانلود بازی Splitter critters برای سیستم عامل اندروید
جهان موجود در بازی Splitter critters را با ضربه سریع انگشت خود تقسیم کنید تا با تنظیم مجدد صفحه بتوانید مخلوقات دوست داشتنی را به سفیه خودشان راهنمایی کنید تا بتوانند به سیاره خود باز گردند . در این بازی می توانید سیارات رنگارنگ و خطرناک را کشف کنید و به حل پازل های چالش انگیز و مختلف در طول مراحل بپردازید تا ذهنتان را برای حل مسائل جدید و جالب به کار گیرید . وجود صدا گذاری جالب در هنگام سفر به سیارات دیگر و جلوه های صوتی عالی گیم پلی بازی را بسیار جالب تر ساخته است .
تنها تلاش شما باید پیدا کردن راه برگشت آدم فضاییان به بشقاب پرنده خودشان باشد . باید با تقسیم , حرکت و ترکیب مکان های با حرکات انگشت راه درست و امن را کاراکتر های موجود تشخیص دهید . در طول مراحل در مکان های خطرناک و چالش انگیز حضور خواهید داشت که باید با به کار گیری توانایی های ذهنی خود به حل مشکلات بپردازید .
برخی از ویژگی های بازی Splitter Critters :
کشف سیارات رنگارنگ پر از خطر
وجود انواع پازل های چالش برانگیز
مکانیک نوآورانه
صداهای همه جانبه هر یک از جهان ها
کنترل لمسی عالی
گرافیک عالی و جذاب
 
 
 
 
 
 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار