تجربه مسابقه با اسپایرو در بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

0
200

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled مدتی است که عرضه شده و همان طور که انتظار می‌رفت توانسته طرفداران پر شمار شخصیت محبوب کرش بندیکوت را به سمت خود جذب کند. با این حال، عرضه بازی به صورت استاندارد و پایه، تنها هدف سازندگان و شرکت اکتیویژن (Activision) نیست و آن‌ها می‌خواهند از تمام پتانسیل ها استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

یکی از شخصیت‌های افسانه‌ای کنسول پلی‌استیشن 1، قرار است به زودی به بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اضافه شود. از آن جایی که شرکت اکتیویژن در گذشته لایسنس و حق و حقوق کامل دو بازی کرش بندیکوت و Spyro را از شرکت سونی خریده بود، حالا می‌تواند طی مسابقات بزرگ Grand Prix، شخصیت محبوب اسپایرو و دوستانش را به بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بیاورد. طبق اطلاعات منتشر شده، اسپایرو و دوستانش ‌هم‌اکنون برای نسخه‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در دسترس قرار دارند.

دو شخصیت ماندگار و دوست داشتنی کرش بندیکوت و اسپایرو، در گذشته کراس اور هایی را با هم تجربه کرده بودند اما حالا می‌توانند این کار را در نسل هشتم کنسول ها انجام دهند و در یک بازی کارتینگ مهیج و سرگرم کننده، به مسابقه و رقابت با یکدیگر بپردازند. علاوه بر شخصیت اسپایرو، دوستان او و یک سری آیتم نیز به بازی اضافه شده‌اند یا در آینده اضافه خواهند شد که می‌توانند بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled را بزرگتر و هیجان انگیزتر از همیشه بسازند.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید هم‌اکنون مسابقات Grand Prix مهیج بازی را با حضور اسپایرو و دوستانش تجربه کنید.

نظر شما در مورد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled و اضافه شدن اسپایرو به آن چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از