Status Art؛نرم افزار زیبا سازی استاتوس بار

Status Art یک اپلیکیشن بسیار ساده و در عین حال جذاب برای کاربران سیستم عامل محبوب ios محسوب می شود این نرم افزار برای مدت محدودی قرار است به صورت رایگان در اختیار کابران قرار گیرد تنها 11 مگابایت حجم دارد .

Status Art یک اپلیکیشن بسیار ساده و در عین حال جذاب برای کاربران سیستم عامل محبوب ios محسوب می شود این نرم افزار برای مدت محدودی قرار است به صورت رایگان در اختیار کابران قرار گیرد تنها 11 مگابایت حجم دارد .کالاسودا- Status Art یک اپلیکیشن بسیار ساده و در عین حال جذاب برای کاربران سیستم عامل محبوب ios محسوب می شود این نرم افزار برای مدت محدودی قرار است به صورت رایگان در اختیار کابران قرار گیرد تنها 11 مگابایت حجم دارد . اما نصب این نرم افزار باعث زیبایی هر چه بیشتر صفحه نمایش کاربران گوشی های هوشمند آیفون  و ایپد هایی که دارای IOS 8  به بالا خواهد شد .
بیشتر کاربرانی که دارای  دستگاه های هوشمند  مجهز به سیستم عامل IOS  هستند از تم و ظاهر اصلی این سیستم عامل قدرتمند استفاده می کنند اما برخی نرم افزار ها به قدری جالب و دلنیشین هستند که طرفداران بسیاری را به استفاده از این نرم افزار ها مشتاق می کنند یکی از این نرم افزار ها Status Art است . اپلیکیشن محبوبی که نظر بسیاری از کاربران را جلب می کند . با استفاده از این نرم افزار می توان منوی ظاهری دستگاه هوشمند خود را با تغییراتی مواجه کرد . حال به بررسی محیط درون نرم افزار می پردازیم:
 
لینک دانلود نرم افزار Status Art برای سیستم عامل IOS
 
پس از نصب نرم افزار تصویر مورد نیاز خود را می توان از گالری انتخاب کرد یا با استفاده ازاپلیکیش پیشنهادی نرم افزار که Motivation Quotes نام دارد یک تصویر مناسب انتخاب کرد. حال پس از انتخاب تصویر مورد نظر می توان از میان نمونه ای مختلف  قسمت بالایی صفحه نمایش را با مدل های از پیش تعیین شده ترکیب کرد و تصاویر جالبی را برای گوشی هوشمند آیفون خود ایجاد کرد . در انتها نیز یک پیش نمایش برای کاربران از نسخه نهایی تصویر ایجاد شده قرار داده می شود و کاربران می توانند قبل از ذخیره سازی نتیجه تغییراتی را که ایجاد کرده اند را مشاهده کنند . Status Art از جمله نرم افزار هایی است که بسیاری از کاربران علاقه دارند از آن استفاده کنند

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها