STRIX ARION، محفظه درایو SSD ایسوس

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بزرگترین تولید سخت افزار در جهان، در کامپیوتکس امسال محصولی جدید در دنیای ذخیره سازهای پرسرعت معرفی کرد. اکنون این محصول آماده به عرضه جهانی شده است. STRIX Arion، محفظه یا مبدل درایوهای پرسرعت M.2 با پشتیبانی از NVM Express است.

STRIX Arion با پشتیبانی از درایوهای جامد (SSD) سازگار با M.2 NVM Express® (NVMe) در برگیرنده درایوهایی با ابعاد ۲۲۳۰،۲۲۴۲،۲۲۶۰ و ۲۲۸۰ می باشد. این مبدل با استفاده از رابط USB-C™ ۳.۲ Gen 2 قادر است داده ها را با سرعتی حدود ۱۰ گیگابیت به طور بی وقفه منتقل سازد.

ظاهری لوکس و استفاده آسان

ایسوس برای دسترسی سریع و بدون نیاز به پیچ گوشتی طراحی خاصی را برای STRIX Arion در نظر گرفته است. پوشش این محفظه با ابزاری سوزن مانند به سادگی باز شده و درایو M.2 توسط یک پیچ با ابعاد مناسب و حاشیه دار در جای خود ثابت شده است.

بدنه STRIX Arion نیز با پوشش آلومینیومی طراحی شده تا حرارت تولید شده توسط تراشه ها و کنترلر درایو M.2 به سرعت دفع گردیده و منجر به کاهش کارایی آن نگردد. به منظور زیبایی ظاهری نیز ایسوس از نورپردازی اختصاصی خود که با نام Aura Sync شناخته می شود در این محفظهSSD  استفاده کرده است.

 

ابعاد کوچک، و لوازم اضافه

ROG STRIX Arion با وزن حدود ۹۸ گرم و ابعاد ۱۲۴x47x10 جایگزینی مناسب برای هارد های اکسترنال است. با این تفاوت که کاربر امکان استفاده از انواع درایوهای M.2 را با توجه به بودجه خود میتواند تنظیم کند. یک محافظ جداگانه نیز به منظور جلوگیری از ضربه درون بسته بندی قرار دارد. همچنین یک قلاب نگه دارنده نیز به منظور حمل و نقل و آویز در جاهای مختلف همراه محصول عرضه می شود. به منظور سازگاری کامل با همه قطعات و ورودی/خروجی های متداول، ایسوس دو کابل USB-C به USB –Cو USB-A نیز وجود دارد.

قبلی
بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار