STRIX ARION، محفظه درایو SSD ایسوس

0
۸

بزرگترین تولید سخت افزار در جهان، در کامپیوتکس امسال محصولی جدید در دنیای ذخیره سازهای پرسرعت معرفی کرد. اکنون این محصول آماده به عرضه جهانی شده است. STRIX Arion، محفظه یا مبدل درایوهای پرسرعت M.2 با پشتیبانی از NVM Express است.

STRIX Arion با پشتیبانی از درایوهای جامد (SSD) سازگار با M.2 NVM Express® (NVMe) در برگیرنده درایوهایی با ابعاد 2230،2242،2260 و 2280 می باشد. این مبدل با استفاده از رابط USB-C™ 3.2 Gen 2 قادر است داده ها را با سرعتی حدود 10 گیگابیت به طور بی وقفه منتقل سازد.

ظاهری لوکس و استفاده آسان

ایسوس برای دسترسی سریع و بدون نیاز به پیچ گوشتی طراحی خاصی را برای STRIX Arion در نظر گرفته است. پوشش این محفظه با ابزاری سوزن مانند به سادگی باز شده و درایو M.2 توسط یک پیچ با ابعاد مناسب و حاشیه دار در جای خود ثابت شده است.

بدنه STRIX Arion نیز با پوشش آلومینیومی طراحی شده تا حرارت تولید شده توسط تراشه ها و کنترلر درایو M.2 به سرعت دفع گردیده و منجر به کاهش کارایی آن نگردد. به منظور زیبایی ظاهری نیز ایسوس از نورپردازی اختصاصی خود که با نام Aura Sync شناخته می شود در این محفظهSSD  استفاده کرده است.

 

ابعاد کوچک، و لوازم اضافه

ROG STRIX Arion با وزن حدود 98 گرم و ابعاد 124x47x10 جایگزینی مناسب برای هارد های اکسترنال است. با این تفاوت که کاربر امکان استفاده از انواع درایوهای M.2 را با توجه به بودجه خود میتواند تنظیم کند. یک محافظ جداگانه نیز به منظور جلوگیری از ضربه درون بسته بندی قرار دارد. همچنین یک قلاب نگه دارنده نیز به منظور حمل و نقل و آویز در جاهای مختلف همراه محصول عرضه می شود. به منظور سازگاری کامل با همه قطعات و ورودی/خروجی های متداول، ایسوس دو کابل USB-C به USB –Cو USB-A نیز وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از