اخبار

با کاربردی ترین نرم افزار در روز های امتحان آشنا شوید

کالاسودا -

کالاسودا- نرم افزار Study Music Memory Booster کاربرد بسیار جالبی برای افرادی که قصد تقویت حافظه خود را دارند را فراهم می کند .این نرم افزار که توسط Klik Klak توسعه و در فروشگاه رسمی گوگل در اختیار کاربران قرار می گیرد.  این گروه نرم افزار ها را باید دیگر جزیی از نرم افزار های گوشی های موبایل بدانیم که تاثیرات بسیار جالبی بر روی کاربران دارد.

در این نرم افزار می توان به بیش از ۴۵ موزیک خاص برای بهبود توانایی های خود در زمینه یادگیری و کمک به تقویت حافظه دسترسی پیدا کرد. البته این نرم افزار توانایی های متنوع دیگری را نیز دارد که در میان آن شاید جالب ترین موضوع امواج آلفا باشد که شما را در یاد گیری بهتر کمک می کند . در روز های که فصل امتحانات است این نرم افزار به شما کمک می کند تا در کنار این موسیقی های جالب به افزودن صدا های طبیعی به موسیقی های خاص در حال پخش بپردازید به صورتی که باعث می شود بتوانید به راحی تمرکز را افزایش دهید و به دور از هر گونه استرسی به یادگیری بپردازید.این نرم افزار میلیون ها بار در گوگل پلی دانلود شده است و پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن کاربردی را از دست ندهید

لینک دانلود نرم افزار Study Music Memory Booster برای سیستم عامل اندروید

برخی از ویژگی های این نرم افزار بسیار جالب را با هم مرور می کنیم:

افزایش توانایی های یادگیری و تمرکز

گروه بندی موسیقی ها  برای نیاز های کاربران

دسترسی به مجموعه ای از موسیقی های خاص متناسب با نیاز های شما

توانایی افزودن صدا های طبیعی و یا امواج آلفا به آهنگ های در حال پخش

استفاده از برنامه به دو حالت  آفلاین و آنلاین

مطالعه به وسیله موسیقی بدون هیچ گونه استرسی

به طور کلی اگر از آن دسته افراد هستید که علاقه دارید با تمرکز بسیار بالا به مطالعه یک موضوع بپردازید پیشنهاد می کنیم این نرم افزار می تواند قابلیت های جالبی را در هنگام مطالعه در اختیار شما قرار دهد.

                                                     با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا