زوج‌هایی که Mario Kart بازی می‌کنند، هیچگاه از یکدیگر جدا نمی‌شوند

0
۴

طبق یک نظرسنجی جدید و جالب، زوج‌هایی که با هم بازی Mario Kart را تجربه می‌کنند، همیشه با یکدیگر می‌مانند و هیچگاه جدا نمی‌شوند. بر اساس این نظرسنجی، زوج‌هایی که به تجربه بازی‌های DOOM و Mortal Kombat مشغول هستند، چه وضعیتی دارند!؟

به تازگی یک نظرسنجی جالب ثابت کرده که زوج‌هایی که با هم به تجربه بازی Mario Kart می‌پردازند، هیچگاه از یکدیگر جدا نمی‌شوند. این بدان معنی است که زمانی که در بازی Mario Kart در حال رقابت شدید و زد و خورد بسیار هستید، میزان عشق علاقه شما به همسرتان بیشتر می‌شود! این نظرسنجی همچنین ثابت می‌کند که حتی بازی Call of Duty نیز برای زوج ها مناسب است اما نه به اندازه‌ی Mario Kart!

CenturyLink به تازگی از 1000 نفر برای مثبت یا منفی بودن تاثیر باز‌ی‌های ویدیویی (فقط PC و کنسول) برروی زندگی عاطفی و عاشقانه زوج‌ها نظرسنجی کرده است. طبق نتیجه نظرسنجی این وب‌سایت، یک سوم از زوج‌هایی که در رده سنی بین 18 تا 24 قرار دارند، ادعا می‌کنند که بازی‌های ویدیویی به رابطه آن‌ها کمک کرده است. همچنین نیمی از زوج‌های خارج از این رده سنی ادعا کرده‌اند که گیمینگ، تاثیر مثبتی برروی رابطه‌ عاطفی آن‌ها می‌گذارد.

در این نظرسنجی جالب، همچنین ثابت شده که بازی Mario Kart، می‌تواند بیشترین تاثیر مثبت را روی رابطه یک زوج بگذارد و در واقع علاقه زن و مرد را نسبت به یکدیگر بیشتر کند.

جالب این جا است که پس از بازی Mario Kart، عناوین Call of Duty و The Elder Scrolls 5 Skyrim در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند و بد نیست بدانید که از این 1000 نفر، تنها 42 نفر مدعی شده‌اند که گیمینگ می‌تواند باعث بر هم خوردن رابطه و طلاق شود.

به نظر می‌رسد که گیمینگ و بازی‌های ویدیویی بیشتر از هر زمان دیگری به صورت عمومی پذیرفته شده‌اند و با پیشرفت جوامع، مردم یا به بازی‌های ویدیویی جذب می‌شوند یا دیگر آن حالت دفاعی سابق را نسبت به بازی‌ها ندارند. همچنین این نظرسنجی نشان می‌دهد افرادی که با بازی‌های ویدیویی و کنسول‌های بازی بزرگ شده‌اند، در دوران بزرگسالی و ازدواج، خیلی راحت تر و بهتر می توانند با بازی‌ های ویدیویی کنار بیایند و زوج‌ها بر سر یک سری عناوین خاص مانند همین Mario Kart (یا بازی‌های مشابه مانند Crash Team Racing Nitro Fuled یا Team Sonic Racing) با هم به توافق برسند و از تجربه این عناوین در کنار یکدیگر، لذت ببرند.

نظر شما در مورد این نظرسنجی چیست؟ به نظر شما چه بازی‌هایی برای زوج‌ها مناسب است؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از