بازی System Shock 2: Enhanced Edition معرفی شد

0
8

طرفداران بازی قدیمی System Shock 2 می‌توانند خوشحال باشند چرا که بازی System Shock 2: Enhanced Edition سرانجام به صورت رسمی تایید و معرفی شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پس از کار و تلاش فراوان برای ساخت بازی System Shock و ارایه آن به مخاطبان جوان تر، حالا استودیوی Nightdive به دنبال ساخت یک نسخه ارتقا یافته از بازی System Shock 2 است که می تواند طرفداران را هر چه بیشتر خوشحال کند. این استودیو به تازگی تایید کرده که بازی System Shock 2: Enhanced Edition در دست توسعه بوده و با این که اطلاعات دقیقی از این بازی و تاریخ عرضه‌اش منتشر نشده، اما با توییت دلگرم کننده سازندگان، می‌دانیم که باید تا اواخر سال 2019 یا اوایل سال 2020 منتظر عرضه این عنوان بازسازی شده باشیم.

برای کسانی که با بازی System Shock 2 آشنایی چندانی ندارند باید توضیح دهیم که System Shock 2 یکی از تاثیر گذارترین عناوین در تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. این بازی سبک شوتر اول شخص را با عناصر نقش آفرینی ترکیب می‌کند و بازی‌بازان باید در یک دنیای آینده نگرانه و سای فای (Sci Fi) فعالیت کنند. بازی System Shock 2 برای اولین بار در سال 1999 عرضه شد و شاید مخاطب و بازی‌باز امروزی، خیلی نتواند با نسخه قدیمی این بازی ارتباط برقرار کند. به همین دلیل، ساخت یک نسخه ارتقا یافته و بازسازی شده برای این بازی ماندگار، می‌تواند بسیار به جا و فوق‌العاده باشد و حتی باز‌ی‌بازان قدیمی را نیز سر شوق آورد. شما می‌توانید توییت سازندگان را در زیر مشاهده نمایید:

شما آن را درخواست کردید و ما در حال کار برروی آن هستیم… System Shock 2: Enhanced Edition به زودی عرضه می‌شود.

— Nightdive Studios (@NightdiveStudio) August 12, 2019

جالب است بدانید که سومین نسخه از بازی، یعنی System Shock 3 نیز به وسیله شرکت OtherSide Entertainment در دست توسعه قرار دارد و حتی یک نمایش Pre Alpha نیز از این بازی مورد انتظار در نمایشگاه GDC 2019 نمایش داده شد اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی را دریافت نکرده‌ایم.

نظر شما در مورد نسخه قدیمی و نسخه بازسازی شده، یعنی System Shock 2: Enhanced Edition چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از