بهترین بازی‌های سال انتخاب شدند؛ فهرست برندگان گیم اواردز 2019

مراسم و رویداد The Game Awards 2019 به پایان رسید و به لطف این رویداد، توانستیم بهترین بازی های سال 2019 را در هر ژانر و سبک، بشناسیم. همان طور که با پوشش زنده‌ی این مراسم همراه کالاسودا بودید و این رویداد را به صورت زنده (متنی و ویدیویی) دنبال کردید، بازی Sekiro Shadows Die Twice به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد و دیگر عناوین نیز در بخش ها و دسته بندی‌های دیگر، جوایز خود را دریافت کردند. همچنین اخبار و نمایش های هیجان انگیزی نیز از عناوین مورد انتظار و جدیدی منتشر شد؛ به عنوان مثال، نام بعدی کنسول نسل بعدی مایکروسافت رسما تایید شد که «ایکس‌باکس سری ایکس» نام دارد و حتی یک بازی انحصاری جدید نیز برایش معرفی شد.

شما می‌توانید در زیر، فهرست برندگان رویداد The Game Awards سال 2019 را به صورت کامل مشاهده نمایید:

بهترین بازی سال:

برنده:

Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)

دیگر نامزدها:

Control (Remedy/505 Games)

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

Super Smash Bros. Ultimate (Bandai-Namco/Sora/Nintendo)

Resident Evil 2 (Capcom/Capcom)

The Outer Worlds (Obsidian/Private Division)

بهترین کارگردانی:

برنده:

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

دیگر نامزدها:

Control (Remedy/505 Games)

Resident Evil 2 (Capcom/Capcom)

Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)

Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna)

بهترین روایت داستانی:

برنده:

Disco Elysium (ZA/UM)

دیگر نامزدها:

A Plague Tale: Innocence (Asobo/Focus Home)

Control (Remedy/505)

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

The Outer Worlds (Obsidian/Private Division)

بهترین کارگردانی هنری:

برنده:

Control (Remedy/505)

دیگر نامزدها:

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

Gris (Nomada Studio/Devolver)

Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna)

Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)

The Legend of Zelda: Link’s Awakening (Grezzo/Nintendo)

بهترین موسیقی:

برنده:

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

دیگر نامزدها:

Cadence of Hyrule (Brace Yourself Games/Nintendo)

Devil May Cry 5 (Capcom)

Kingdom Hearts III (Square Enix)

Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna)

بهترین طراحی صدا:

برنده:

Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)

دیگر نامزدها:

Control (Remedy/505)

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

Gears 5 (The Coalition/Xbox Game Studios)

Resident Evil 2 (Capcom)

Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)

بهترین اجرا:

برنده:

Mads Mikkelsen as Cliff, Death Stranding

دیگر نامزدها:

Ashly Burch as Parvati Holcomb, The Outer Worlds

Courtney Hopeas Jesse Faden, Control

Laura Bailey as Kait Diaz, Gears 5

Matthew Porretta as Dr. Casper Darling, Control

Norman Reedus as Sam Porter Bridges, Death Stranding

بهترین بازی تاثیرگذار:

برنده:

Gris (Nomada Studio/Devolver)

دیگر نامزدها:

Concrete Genie (Pixelopus/SIE)

Kind Words (Popcannibal)

Life Is Strange 2 (Dontnod/Square Enix)

Sea of Solitude (Jo-Mei Games/EA)

بهترین پشتیبانی از یک بازی ویدئویی:

برنده:

Fortnite (Epic Games)

دیگر نامزدها:

Apex Legends (Respawn)

Destiny 2 (Bungie)

Final Fantasy XIV (Square Enix)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

بهترین بازی مستقل:

برنده:

Disco Elysium (ZA/UM)

دیگر نامزدها:

Baba Is You (Hempuli)

Katana ZERO (Askiisoft/Devoler)

Outer Wilds (Mobius Digital/Annapurna)

Untitled Goose Game (House House/Panic)

بهترین بازی موبایل:

برنده:

Call of Duty: Mobile (TiMi Studios/Activision)

دیگر نامزدها:

GRINDSTONE (Capybara Games)

Sayonara Wild Hearts (Simogo/Annapurna)

Sky: Children of Light (Thatgamecompany)

What the Golf? (Tribland)

بهترین پشتیبانی از یک بازی آنلاین:

برنده:

Destiny 2 (Bungie)

دیگر نامزدها:

Apex Legends (Respawn/EA)

Final Fantasy XIV (Square Enix)

Fortnite (Epic Games)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal/Ubisoft)

بهترین بازی واقعیت مجازی:

برنده:

Beat Saber (Beat Games)

دیگر نامزدها:

Asgard’s Wrath (Sanzaru Games/Oculus Studios)

Blood & Truth (SIE London Studio/SIE)

No Man’s Sky (Hello Games)

Trover Saves the Universe (Squanch Games)

بهترین بازی اکشن:

برنده:

Devil May Cry 5 (Capcom/Capcom)

دیگر نامزدها:

Apex Legends (Respawn/EA)

Astral Chain (Platinum Games/Nintendo)

Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)

Gears 5 (The Coalition/Xbox Game Studios)

Metro Exodus (4A Games/Deep Silver)

بهترین بازی اکشن ماجراجویی:

برنده:

Sekiro: Shadows Die Twice (FromSoftware/Activision)

دیگر نامزدها:

Borderlands 3 (Gearbox/2K)

Control (Remedy/505 Games)

Death Stranding (Kojima Productions/SIE)

Resident Evil 2 (Capcom)

The Legend of Zelda: Link’s Awakening (Grezzo/Nintendo)

بهترین بازی نقش آفرینی:

برنده:

Disco Elysium (ZA/UM)

دیگر نامزدها:

Final Fantasy XIV (Square Enix)

Kingdom Hearts III (Square Enix)

Monster Hunter World: Iceborne (Capcom)

The Outer Worlds (Obsidian/Private Division)

بهترین بازی مبارزه‌ای:

برنده:

Super Smash Bros. Ultimate (Bandai Namco/Sora/Nintendo)

دیگر نامزدها:

Dead or Alive 6 (Team Ninja/Koei Tecmo)

Jump Force (Spike Chunsoft/Bandai Namco)

Mortal Kombat 11 (NetherRealm/WBIE)

Samurai Showdown (SNK/Athlon)

بهترین بازی خانوادگی:

برنده:

Luigi’s Mansion 3 (Next Level Games/Nintendo)

دیگر نامزدها:

Ring Fit Adventure (Nintendo EPD/Nintendo)

Super Mario Maker 2 (Nintendo EPD/Nintendo)

Super Smash Bros. Ultimate (Bandai Namco/Sora/Nintendo)

Yoshi’s Crafted World (Good-Feel/Nintendo)

بهترین بازی استراتژیک

برنده:

Fire Emblem: Three Houses (Intelligent Systems/Koei Tecmo/Nintendo)

دیگر نامزدها:

Age of Wonders: Planetfall (Triumph Studios/Paradox)

Anno 1800 (Blue Byte/Ubisoft)

Total War: Three Kingdoms (Creative Assembly/Sega)

Tropico 6 (Limbic Entertainment/Kalypso Media)

Wargroove (Chucklefish)

بهترین بازی ورزشی/ اتومبیل‌رانی:

برنده:

Crash Team Racing Nitro-Fueled (Beenox/Activision)

دیگر نامزدها:

DiRT Rally 2.0 (Codemasters)

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 (PES Productions/Konami)

F1 2019 (Codemasters)

FIFA 20 (EA Sports)

بهترین بازی چند نفره:

برنده:

Apex Legends (Respawn/EA)

دیگر نامزدها:

Borderlands 3 (Gearbox/2K)

Call of Duty: Modern Warfare (Infinity Ward/Activision)

Tetris 99 (Arika/Nintendo)

Tom Clancy’s The Division 2 (Massive Entertainment/Ubisoft)

بهترین شروع یک بازی مستقل:

برنده:

Nomada Studio for Gris

دیگر نامزدها:

Nomada Studio for Gris

DeadToast Entertainment for My Friend Pedro

Mobius Digital for Outer Wilds

Mega Crit for Slay the Spire

House House for Untitled Goose Game

ZA/UM for Disco Elysium

بهترین تولید کننده‌ی محتوا:

برنده:

Shroud – Michael Grzesiek

دیگر نامزدها:

Courage – Jack Dunlop

Dr. Lupo – Benjamin Lupo

Ewok – Soleil Wheeler

Grefg – David Martínez

بهترین بازی ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

League of Legends (Riot Games)

دیگر نامزدها:

Counter-Strike: Global Offensive (Valve)

DOTA2 (Valve)

Fortnite (Epic Games)

League of Legends (Riot Games)

Overwatch (Blizzard)

بهترین بازیکن ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

Kyle “Bugha” Giersdorf (Immortals, Fortnite)

دیگر نامزدها:

Lee “Faker” Sang-hyeok (SK Telecom, League of Legends)

Luka “Perkz” Perkovic (G2 Esports, League of Legends)

Oleksandr “S1mple” Kostyliev (Natus Vincere, CSGO)

Jay “Sinatraa” Won (SF Shock, Overwatch)

بهترین تیم ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

G2 Esports (LOL)

دیگر نامزدها:

Astralis (CS:GO)

OG (DOTA2)

San Francisco Shock (OWL)

Team Liquid (CS:GO)

بهترین رویداد ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

League of Legends World Championship 2019

دیگر نامزدها:

۲۰۱۹ Overwatch League Grand Finals

EVO 2019

Fortnite World Cup

IEM Katowice 2019

The International 2019

بهترین مربی ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

Danny “Zonic” Sørensen (Astralis, CSGO)

دیگر نامزدها:

Eric “adreN” Hoag (Team Liquid, CS:GO)

Nu-ri “Cain” Jang (Team Liquid, LOL)

Fabian “GrabbZ” Lohmann (G2 Esports, LOL)

Kim “Kkoma” Jeong-gyun (SK Telecom T1, LOL)

Titouan “Sockshka” Merloz (OG, DOTA2)

بهترین مجری ورزش‌های الکترونیک:

برنده:

Eefje “Sjokz” Depoortere

دیگر نامزدها:

Alex “Machine” Richardson

Paul “Redeye” Chaloner

Alex “Goldenboy” Mendez

Duan “Candice” Yu-Shuangپ

بهترین صدا پیشگی

برنده:

Fire Emblem: Three Houses

دیگر نامزدها:

Death Stranding

Star Wars Jedi: Fallen Order

Super Smash Bros. Ultimate

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها