«The Last of Us Part I» یک بازسازی زیبا، وفادار و گران

در نسخهٔ بازسازی شده  The Last of Us Part I حالات چهره واقعی‌تر شده و جزئیات بیشتری از محیط به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از engadget،  به گفتهٔ نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog و یکی از خالقان The Last of Us ، ایده این بازسازی زمانی شکل گرفت که آنها در حال ساخت فلش بک های قسمت دوم بودند.

به طور مثال در یک سکانس بسیار قوی، قهرمانان بازی جوئل و الی در حال قدم زدن در یک شهر ویران شده هستند. این سکانس نشان می‌دهد انیمیشن بسیار بهبود یافته و وفاداری صحنه باعث شده همان دنیای قدیمی را مشاهده کنیم.

حالا بعد از گذشت دو سال،. The Last of Us Part I یک بازسازی کامل از بازی و DLC دو ساعته عالی آن Left Behind)، نسبت به بازسازی هایی مانند Resident Evil 2 و Final Fantasy VII کمی متفاوت است.

اما تجربه بازی برای کسانی که The Last of Us را روی PS3 یا PS4 بازی کرده اند؛ بسیار آشنا خواهد بود.

طراحی و محل قرارگیری دشمن با نمونه اصلی یکسان است، اما هوش مصنوعی دشمن به طور قابل توجهی ارتقا یافته است، که به این معنا است که برخی از برخوردها کاملاً متفاوت انجام می‌شوند.

اجرای موسیقی و صدا از بازی اصلی حذف شده است.

برای کسانی که The Last of Us را بازی نکرده‌اند، این یک بازی بقا/اکشن است که 20 سال پس از یک بیماری همه‌گیر که بیشتر جمعیت جهان را از بین می‌برد، اتفاق افتاده است.

افراد آلوده جانورانی زامبی مانند هستند و جامعه فروپاشیده است.

بازی اصلی تصویری خیره کننده از ایالات متحده پسا آخرالزمانی بود و همه این تنظیمات در The Last of Us Part I با نور بهتر، درختان و پوشش گیاهی واقعی تر، انعکاس‌های خیره کننده آب و جزئیات بسیار کوچک ارتقا یافته است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها