جهان آخر زمان به زودی گیمر ها را شگفت زده می کند

0
1521

جهان آخر زمان به زودی برای کاربران و گیمر ها ساخته خواهد شد. امروز خبری منتشر شد که نشان  می دهد که نشان می دهد استودیوی بیگ ربات قصد دارد پروژه بسیار بزرگی را رقم بزند که این اجازه را به کاربران می دهد تا بتوانند این موضوع بسیار جالب را در محیطی بسیار پویا و گرافیکی تجربه کنند. این عنوان با نام The Light Keeps Us Safe یاد می شود و به نظر می رسد با محوریتی که این عنوان دارد به یکی از پرطرفدار ترین بازی های ماندگار دنیای بازی های رایانه ایی تبدیل شود.

بازی بسیار زیبای The Light Keeps Us Safe در اوایل پاییز منتشر خواهد شد و بنا بر شرایط موجود اوایل پاییز این عنوان بسیار زیبا از طریق شبکه استیم و به صورت نسخه اولیه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و تا زمان عرضه رسمی این بازی می توانند از آن استفاده کنند. البته نکته قابل توجه این موضوع است که این بازی بسیار زیبا برای مایکروسافت ویندوز عرضه خواهد شد. بازی یاد شده در سبک علمی و تخیلی است که با محوریت دنیای دیگر یا دنیای آخر زمان منتشر خواهد شد و با توجه به صحبت های ایجاد شده باید این انتظار را داشت که این عنوان از سبک بازی هایی است که به مرور گسترش پیدا می کند. بازی The Light Keeps Us Safe با توجه به اخبار موجود سبکی نزدیک به بقاء دارد. ژانری که نشان داده است هیچ گاه کاربران و گیمر ها را خسته نمی کند و تا سال های دیگر نیز بازی سازان بدون نگرانی می توانند از آن استفاده کنند وسود بسیار زیادی را به دست آورند.

سازندگان این بازی در مورد فعالیت خود صحبت های جالبی نیز انجام داده اند که نشان می دهد زمانی که به تاریکی می رسید و هیچ شرایطی برای ادامه حیات نیست باید به سمت یک نور و روشنایی حرکت کرد و ترجمه صحبت های آن ها نیز به شرح زیر است:

تنها نور می‌تواند ما را امن نگاه دارد و شما نمی‌توانید در ژرفای انبار و پناه‌گاه‌ها برای مدت زیاد بمانید. غذایی وجود ندارد و برق هم به‌زودی از دسترس خارج می‌شود. وقتی که تاریکی بر نور چیره شود، زمان آن است تا بیرون بروید و چیزی که در انتظار شما است را ببینید. شاید شما هم به مانند دیگران باید به نور پناه ببرید.

نظر شما در مورد این سبک بازی چیست؟آیا بعد از تعداد زیادی عنوان برای این سبک بازی هنوز  هم مشتاق به اجرای این سبک بازی هستید و این عقیده را دارید که بازی های تحت عنوان آخر زمان هیچ گاه تکراری نخواهد شد و همواره با محیطی جدید می توان از آن تجربه کسب کرد؟

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها