به‌روزرسانی جدید بازی The Sims 4 برای مسلمانان و علاقه‌مندان به معماری

0
211

سری بازی‌های The Sims که به نوعی شبیه ساز زندگی محسوب می‌شوند، از همان ابتدا برای تمامی مردم محبوب و دلنشین بوده‌اند و همیشه توانسته‌اند تا تمام قشرها و تمام افراد با سن‌های متفاوت را به خود جلب کنند. آخرین نسخه از این سری، بازی The Sims 4 است که مدت زمان تقریبا زیادی از عرضه آن گذشته اما با پشتیبانی فوق‌العاده شرکت ناشر و استودیوی سازنده، کسی از این بازی خسته نمی‌شود. به‌روزرسانی جدید بازی The Sims 4 دقیقا اثباتی بر همین ماجرا است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آخرین نسخه از سری The Sims، یعنی بازی The Sims 4 تبدیل به یک بازی فوق‌العاده موفقیت آمیز برای شرکت الکترونیک‌ آرتس (Electronic Arts) و استودیوی Maxis شده است و همیشه یکی از دلخوشی‌های شرکت الکترونیک آرتس برای سودآوری بوده است. این شرکت همچنان برنامه های بسیاری برای The Sims دارد و حتی مدیران این شرکت پیش از این گفته بودند که دوست دارند The Sims با بازی های بتل رویال (Battle Royale)، مخصوصا بازی بتل رویال خودشان، یعنی Apex Legends رقابت کند و همگام با آن بازی، سودآوری خوبی داشته باشد.

سری The Sims همیشه به پشتیبانی خوب و مرتب از سوی سازندگان خود مشهور بوده و سازندگان همیشه سعی می‌کردند تا با عرضه محتویات جدید و متنوع، بازی‌بازان و طرفداران را راضی نگه دارند تا بازی آن‌ها تبدیل به یک اثر تکراری و خسته کننده نشود. حال، استودیوی Maxis به مناسبت پنج سالگی بازی The Sims 4، یک به روزرسانی جدید و جالب را منتشر کرده که قطعا می تواند طرفداران بازی، مخصوصا افراد مسلمان و علاقه مندان به معماری را راضی نماید.

در به روزرسانی جدید بازی The Sims 4، گزینه‌های پوشش و لباس جدیدی باری بازی در دسترس قرار داده شده که مخصوص بازی‌بازان و افراد مسلمان است. به عنوان مثال، بازی‌بازان می‌توانند برای شخصیت های خود، حجاب بگذارند یا کلاه کوفی بر سر آن‌ها قرار دهند. علاوه بر این، به‌ روزرسانی جدید بازی The Sims 4، علاقه مندان به هنر معماری را نیز راضی می‌کند و شما می‌توانید روی معماری درها یا پنجره خانه خود، سلیقه به خرج دهید. شما همچنین می‌توانید پله های خانه را هر طور که دوست دارید قرار داده و از تعداد پله‌های بیشتری استفاده نمایید.

بازی The Sims 4 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین دارندگان بازی می‌توانند به روزرسانی جدید آن را به صورت رایگان دریافت نمایند.

نظر شما در مورد بازی The Sims 4 و به‌روزرسانی جدید این عنوان چیست؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از