الجی اتهام تقلید ار آیفون را در پرچم دار خود رد کرد

0
196


کالاسودا- قدرتمند ترین گوشی الجی در سال ۲۰۱۸ با نام G7 ThinQ مدتی پیش به صورت رسمی معرفی شد. پیش از هر اتفاقی بریدگی حاشیه بالای پنل نمایش این برند را متهم به تقلید از گوشی های آیفون کرد. حال آقای  هوانگ ژیان هوان، مدیر بخش موبایل ال جی، ادعا کرده است که الجی G7 ThinQ پیش از معرفی رسمی آیفون ایکس طراحی شده بوده است . با این وجود این ادعا شاید کمی عجیب به نظر برسد زیرا این شرکت پس از گذشت یک سال می توانست تغییراتی در ظاهر این دستگاه برای جلوگیری از این شباهت صورت دهد.
‘گوشی هوشمند الجی G7 ThinQ با وجود ویژگی های بسیار خوبی که دارد مدیران این کمپانی کره ایی را بسیار امیدوار کرده است تا دارد میزان فروش این گوشی تازه بیشتر از نسل قبلی باشد. وجود پردازنده ایی قدرتمند ،دوربین مناسب  ..در کنار یکدیگر نوید یک جهش بسیار مناسب برای کاربران گوشی های الجی را می دهد.در کنار این قابلیت ها پرچم دار شرکت الجی بیان کرده است که در این گوشی هوشمند صفحه نمایش استفاده شده است که کمتر کاربری مشابه آن را دیده باشد صفحه نمایش  صفحه نمایش ۶.۱ اینچی IPS LCD با وضوح تصویر ۳۱۲۰ در ۱۴۴۰ با نسبت نمایش ۱۹.۵:۹  و به روشنایی صفحه ۱۰۰۰ نیت به نظر شرایطی را مهیا کرده است که این بار این برند کره ایی قید صفحه نمایش OLED  را بزند .

با این وجود در کنار این ویژ”ی ها این بار این کمپانی با حواشی جالبی رو به رو شده است که آن ها را متهم به تقلید از برند اپل در ساخت گوشی های هوشمند آیفون ایکس می کند و باید دید کاربران و علاقه مندان این برند چگونه با این موضوع کنار می آیند . هر چند که به نظر باید آیفون را پیشگام در عرضه گوشی های بدون حاشیه دانست اما این موضوع را نباید فراموش کرد که ساخت گوشی تمام صفحه باید یک اتفاق عادی در سال های دیگر تلقی شود تا کاربران بتوانند گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگ و ابعادی مناسب داشته باشند.

 
 

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از