اوبر با سرویس uber comfort راحتی مسافران را تضمین می کند

0
0
اوبر با سرویس uber comfort راحتی مسافران را تضمین می کند

اوبر در حال راه اندازی یک سرویس جدید در دسته سرویس های خود به نام uber comfort است که می تواند رتبه محبوب تری نسبت به دیگر سرویس های محبوب مانند Uber Black و Uber X به دست آورد.

ویژگی های اضافی برای تضمین راحتی مسافران

این سرویس همانطور که از نام آن بر می آید، چند ویژگی اضافی برای اطمنیان از حداکثر رفاه مسافر در حین مسافرت در خودرو می دهد، یا حداقل این ایده را در سر دارد. به طور خاص اگر درخواست یک خودرو از سرویس Comfort را داشته باشید، یک خودروی نو و شیک با بهترین شرایط (خصوصا برای لم دادن!) برای شما فراهم می شود تا با خیال راحت بتوانید در آن نشسته و اصطلاحا در آن لم بدهید.

مسافر چه اختیاراتی در این سرویس جدید دارد؟

سرویس uber Comfort همچنین گزینه های متعددی را ارائه می دهد که شما می توانید اپلیکیشن پیش از سوار شدن در خودرو آنها را انتخاب کنید. این موارد شامل توانایی درخواست تنظیم درجه حرارت دمای داخلی خودرو است که از ابتدا سفر در اختیار شما باشد.

ویژگی های اضافی برای تضمین راحتی مسافران

 

تمایل به صحبت با راننده دارید؟ کلیک کنید!

همچنین شما می توانید درخواست رانندگی آرام و ساکت راننده را داشته باشید در مواردی که نیاز به تمرکز درخودرو دارید. با زدن این گزینه از حرف زدن های زیاد راننده ها خلاص خواهید شد! این سرویس به شما اجازه می دهد از خودروهایی استفاده کنید که کشی به پاهایتان داده و در سکوت سفر کنید. این سرویس گزینه های دیگری علاوه بر حالت سکوت راننده هم دارد و آن Happy to chat یا تمایل به صحبت است که با زدن این گزینه راننده به مکالمه با شما خواهد پرداخت.

دیگر سرویس های لاکچری

آیدین قجر مدیر محصول اوبر در این مورد می گوید: شاید برخی از ویژگی هایی که در این سرویس وجود دارد در سرویس Uber Black وجود نداشته باشد و بر عکس. با سرویس اوبر بلک شما قادر هستید سوار شدن بر خودروهای منحصر به فرد و لاکچری را تجربه کنید و از حق بیمه و … استفاده کنید. آقای قجر در مورد قیمتگذاری این سرویس فعلا توضیح خاصی را ارائه نداده است.

ضمن اینکه خودروهایی می توانند درخواست استفاده از سرویس Uber Comfort را داشته باشند که امتیاز 4.85 به بالا داشته باشند. این سرویس هم اکنون از طریق برنامه اوبر در سراسر آمریکا در دسترس است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از