اسلایدر

پوشش زنده خبری کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019

کالاسودا - شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در روز دوم رویداد E3 2019، کنفرانس خبری خود را برگزار می‌کند و امشب نیز با اتفاقات هیجان انگیز با شما هستیم. با کالاسودا همراه باشید و پوشش زنده کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت را به صورت متنی، تصویری و ویدیویی دنبال نمایید.

کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019 می‌تواند بستر اتفاقات هیجان انگیز و فوق‌العاده‌ای باشد. این شرکت فرانسوی، هر سال نمایش پر زرق و برق و شادی دارد و حتی اگر بازی‌های خوبی را هم معرفی نکند، بازی‌بازان و حضار در سالن را به وجد می‌آورد. با این حال، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت دست پر به E3 2019 آمده است. به غیر از آپدیت و محتوای جدید برای بازی‌هایی که هم‌اکنون عرضه شده‌اند (مانند The Division 2 و For Honor و Rainbow Six Siege)، باید شاهد معرفی چند بازی جدید هم باشیم. به عنوان مثال، بازی Watch Dogs Legion از همین حالا برای نمایش یوبی‌سافت تایید شده است و طرفداران حاضرند برای معرفی یک نسخه جدید از سری Splinter Cell جان بدهند!

امیدواریم کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019، پر از اتفاقات هیجان انگیز برای بازی‌بازان و البته طرفداران این شرکت باشد. شما عزیزان می‌توانید این کنفرانس را که در ساعت 00:30 دقیقه بامداد آغاز می‌شود، به صورت زنده (ویدیویی، متنی و تصویری) در زیر دنبال نمایید.

Watch live video from Ubisoft on www.twitch.tv


این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا