پوشش زنده خبری کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019

0
324

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در روز دوم رویداد E3 2019، کنفرانس خبری خود را برگزار می‌کند و امشب نیز با اتفاقات هیجان انگیز با شما هستیم. با کالاسودا همراه باشید و پوشش زنده کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت را به صورت متنی، تصویری و ویدیویی دنبال نمایید.

کنفرانس خبری شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019 می‌تواند بستر اتفاقات هیجان انگیز و فوق‌العاده‌ای باشد. این شرکت فرانسوی، هر سال نمایش پر زرق و برق و شادی دارد و حتی اگر بازی‌های خوبی را هم معرفی نکند، بازی‌بازان و حضار در سالن را به وجد می‌آورد. با این حال، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت دست پر به E3 2019 آمده است. به غیر از آپدیت و محتوای جدید برای بازی‌هایی که هم‌اکنون عرضه شده‌اند (مانند The Division 2 و For Honor و Rainbow Six Siege)، باید شاهد معرفی چند بازی جدید هم باشیم. به عنوان مثال، بازی Watch Dogs Legion از همین حالا برای نمایش یوبی‌سافت تایید شده است و طرفداران حاضرند برای معرفی یک نسخه جدید از سری Splinter Cell جان بدهند!

امیدواریم کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2019، پر از اتفاقات هیجان انگیز برای بازی‌بازان و البته طرفداران این شرکت باشد. شما عزیزان می‌توانید این کنفرانس را که در ساعت 00:30 دقیقه بامداد آغاز می‌شود، به صورت زنده (ویدیویی، متنی و تصویری) در زیر دنبال نمایید.

Watch live video from Ubisoft on www.twitch.tv


دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از