فهرست فروش هفتگی بریتانیا – فوتبالیست‌ها در رقابت‌ با گرگ‌ها باز هم صدر را از آن خود کردند

فهرست فروش جدید بریتانیا برای هفته گذشته منتشر شده است که در آن شاهد صدرنشینی دوباره بازی FIFA 20 هستیم. فوتبالیست‌ها با FIFA 20 توانستند گروه گرگ‌ها را را در بازی Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint شکست دهند و برای هفته دوم، در صدر قرار بگیرند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بازی FIFA 20 در دو هفته گذشته منتشر شد و همان طور که انتظار می‌رفت، توانست بدون رقابت شدید و با اختلاف، در صدر فهرست فروش بریتانیا یا UK قرار گرفت. حال، در فهرست فروش این هفته نیز مشاهده می‌کنیم که این بازی محبوب ورزشی در هفته گذشته نیز تقریبا بدون رقیب باقی مانده و باز هم در صدر فهرست قرار گرفته است. البته بد نیست اشاره کنیم که میزان فروش فیزیکی بازی FIFA 20 در هفته گذشته که در این جا مورد بررسی قرار گرفته، نسبت به دو هفته گذشته، 66 درصد کاهش پیدا کرده است اما با همین کاهش چشمگیر، این بازی باز هم در صدر فهرست دیده می‌شود.

اما رقیب اصلی بازی FIFA 20 در هفته گذشته، بازی تازه عرضه شده Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint محسوب می‌شود. این بازی جدید شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) که امید زیادی به آن می‌رفت، نتوانست آن طور که باید و شاید عمل کند و منتقدان به شدت به آن تاختند. با این حال، هنوز مشخص نیست که بازی‌بازان نسبت به این عنوان چه نظری دارند اما می‌دانیم که نمرات و نقد های بد، به صورت مستقیم روی فروش بازی تاثیر می‌گذارد. با تمام این تفاسیر، به نظر می‌رسد که نبرد گروه گرگ‌ها با گروه ارواح، آن چنان جذاب نبوده و تجربه یک بازی فوتبال برای مردم بریتانیا سرگرم کننده است.

دو بازی Borderlands 3 و Gears 5 در رده‌های سوم و چهارم دیده می‌شوند. نکته جالب این جا است که عنوان Borderlands 3 با افت فروش 43 درصدی نسبت به آمار هفته گذشته، باز هم رده سوم را از آن خود کرده است و بازی Gears 5 تنها با افت فروش 1 درصدی، در رده چهارم قرار می‌گیرد که ثبات فروش را به خوبی اثبات می‌کند.

پس از بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening که با 60 درصد افت فروش، در رده پنجم قرار گرفته، شاهد یک بازی تازه عرضه شده به نام Ghostbusters: Remastered هستیم که در رده ششم قرار گرفته و نسخه پلی‌استیشن 4 این بازی به عنوان محبوب ترین نسخه در نظر گرفته می‌شود و در رده‌های بعدی، نینتندو سوییچ و ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرند. در رده‌های بعدی فهرست فروش این هفته، نام های آشنایی مانند Minecraft و Mario Kart 8 Deluxe و… را مشاهده می‌کنیم. بد نیست اشاره کنیم که اگر میزان فروش بازی Minecraft به صورت تک پلتفرمی محاسبه نمی‌شد و میزان فروش این بازی روی هم رفته برروی تمام پلتفرم های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در نظر گرفته می شد، این بازی هم‌اکنون در رده سوم فهرست پرفروش ترین بازی‌ها دیده می‌شد.

شما می‌توانید فهرست فروش این هفته بریتانیا یا UK را در زیر مشاهده نمایید:

  1. FIFA 20
  2. Ghost Recon: Breakpoint
  3. Borderlands 3
  4. Gears 5
  5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  6. Ghostbusters: The Video Game Remastered
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Forza Horizon 3

نظر شما در مورد فهرست فروش هفتگی جدید منطقه بریتانیا چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها